Wpis z mikrobloga

Oto jak prawaki dają się wykorzystywać przez antypolską propagandę żeby potem kwiczeć.
Zielonka tworzy znalezisko pt; ''Czy paszkwilant J.T Gross powinien trafić za kratki? Apel do Prezydenta Dudy.'' klik

Czy Wy naprawdę jestescie tak ograniczeni aby nie rozumieć, że Grossowi takie akcje są na rękę bo tworzą szum wokół niego i generują zaproszenia do mediów i artykuły wszedzie gdzie się da.
Sledzę tag #polska na zagranicznych portalach i wiecie kiedy one zaczeły ostatnio masowo pisać o Grossie i jego zarzutach? Wtedy gdy prawaki wystosowały wniosek o odebranie mu odznaczeń.
A zadowolony z promocji Grossa nie nadążał z odwiedzaniem kolejnych mediów.

Nikt tak nie promuje negatywnych stereotypów o Polsce jak ograniczeni bojownicy z tymi stereotypami swoimi nieprzemyślanymi akcjami robiący więcej szkody niż pożytku.

Naprawde jest tu ktokoliek kto liczy na wsadzenie Grossa do wiezienia?
#neuropa #4konserwy
  • 19
Zrobcie jakas kampanie w kraju gdzie to publikuje a nie zasmiecajcie nim ciagle wykopu...

Też liczę na taką kampanię, albo nawet coś więcej.
"Zróbcie"? Czyli masz tolerancję dla oczerniącej Polaków nieprawdy, ale wykop informujący o tym to już zaśmiecanie.
Jak ma powstać kampania, bez chociażby wykopu o działalności tego osobnika?

Pochodnie i okrzyki "Sieg heil" i "Ku Kux Klan" na Marszu Niepodległości w NYT, to taki przekład dla durnych Amerykanów, żeby zrozumieli
czyli uważasz, że najlepszą reakcją na kłamstwa jest milczenie i tolerowanie wysypu takich komentarzy jak na obrazku?


@niechcacy_przypadkiem: Reakcją powinna być polemika kompetentnych osób, a nie groźby tłuszczy, która nawet nie sprawdzi tego na jakiej pożywce piwstaje negatywny wizerunek Polski.
Po wczesniejszej wypowiedzi Grossa w Die Welt ukazała sie polemika chyba z IPN i nawet jakis Niemiec historyk nie zgodził sie z Grossem. I byłoby cich to narwancy wyskoczyli z odbieraniem
Takie kwiczenie nic pozytywnego nie daje i generruje tylko czarny PR dla Polski.

Czy ekscesy rasistowskie i nazistowskie z MN powinny być przemilczane? Oczywiście nie, ale według Ciebie Gross powinien być wyciszony i sytuacja się uspokoi i zamknie w kręgu debaty historyków.
A jego kłamstwa mają symetryczny, negatywny efekt. Czarny PR dla Żydów.
@siodemkaxx: albo na głodne/chore dzieci itp.
Ja bym wolał, żeby Rosjanie zamiast miliony wydawać na propagandę wydawali je na wytwarzanie cepelii, żeby nikt nie pisał kłamstw o Polsce a zamiast tego został producentem hummusu dla głodnych dzieci itd.
Redukujesz do absurdu i fałszywej alternatywy.

Z mojej strony EOT, bo widzę w tym wątku tylko ból dupy i nędzne argumenty.

Jeżeli ktoś nie rozumie, dlaczego złe (niewystarczające, błędne i niemoralne) jest ograniczenie
@szurszur gross to taki ropiejący wrzód, który niestety aktualnie chyba jest nieoperacyjny. Ja nie mam pomysłu na zwalczanie tego typu swędzącego owrzodzenia. Ale chyba coś w tym jest, że jak już zaczniesz drapać to będzie tylko gorzej.