Wpis z mikrobloga

@galaxybear Ty może wracaj na chatę bo zimno i sobie przeziebisz zakończenia nerwowe. Mój ojciec to ma nie polecam. Najgorsze że przekazał mi to w genach i mi pizga w ręce jak tylko troszkę zimniej się zrobi.

#!$%@? co to za znajomi że coś takiego robią? Ja obce osoby potrafię ogarniać żeby wróciły do domu, ostatnio w w piątek gościa odprowadzałem na przystanek bo próbowałem z nim rozmawiać ale sie nie dało.
@Jaracz_Joint: ej ty to ja mogę miec to samo bo np jak jest lekko zimno ja mam upośledzenie rak i nic nie zrobie dopóki ich nie ogrzeje, ani nie popisze szybko na telefonie znaczy np nie sięgnę prawym kciukiem litery W albo coś, a o skręcaniu to juz mowy nie ma bo nawet ne utrzymam bletki równo
@galaxybear Sztywneja ci palce i chciałbyś ruszyć ale ni #!$%@? się da? Takie skostniałe? Możliwe.

Ale nie wspomniałeś o najważniejszym - że boli jak Cholera przynajmniej mnie, jak zrobię Ci Śnieżkę bez rękawiczek to prawie płaczę
@galaxybear Ja ostatnio paliłem w piątek, cała sobota czysty i zadowolony, dzisiaj też ale oczywiście kumpel musiał zapytać czy mam ogar no i oczywiście zamiast wziąć 1 dla niego to wziąłem 5...i #!$%@? z detoksem, jeszcze temat mało ciekawy xd