Wpis z mikrobloga

Kolejny raz muszę to powiedzieć, niech Google indeksuje.
Kurier DPD to gówno

Typek oddał paczkę komuś innemu w kamienicy, nawet mnie nie powiadomił. I tak czekałem i czekałem na paczkę. Po telefonie do kuriera ten dalej się upierał, że dostarczył pod adres i że mam składać reklamację.
Po jakimś czasie mu się przypomniało komu dał paczkę i żebym sobie poszedł po nią do sąsiadów bo to się tak robi i nazywa się pomoc sąsiedzka.

DPD TO PATOLOGIA

#dpd #kurierzy ##!$%@?
  • 14
@fegwegw: @harry-potter: Podpis jaki widnieje na trackingu nie jest mój, więc podpisali się sąsiedzi.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mnie nie powiadomił o dostarczeniu paczki komuś obcemu. Gdyby zadzwonił i się umówił na taką akcję - spoko.

@Doomey: Nie, DPD to patologia. Raz zgubili konsolę którą zamóiłem. 3 tygodnie szukali paczki i nawet nie dali znać, że mają kłopoty tylko ciągle wymijająco odpowiadali. Ostatecznie - paczka przepadła
Nie, DPD to patologia. Raz zgubili konsolę którą zamóiłem. 3 tygodnie szukali paczki i nawet nie dali znać, że mają kłopoty tylko ciągle wymijająco odpowiadali. Ostatecznie - paczka przepadła na sortowni i nie ma jej i #!$%@? mam se składać reklamacje, a raczej nadawca


@le1t00:

Ale takie same akcję w FedEx, UPS czy DHL. Miałeś zwyczajnego pecha.
@le1t00: Nie, nie... ten kurier to debil, oddział (kierownik) może #!$%@?, ale nie od razu cała firma. U mnie na rewirze o dziwo DPD funkcjonuje bardzo dobrze, tzn. obsługuje zdecydowaną większość paczek jakie do mnie przychodzą. Nigdy nie narzekałem na jakość ich usług (odpukać), towar dochodził w nienaruszonym stanie.