Wpis z mikrobloga

Stoję w kolejce w lidlu i kazdy różowy, jeden w jeden, szuka pieniędzy albo karty dopiero jak skończy sie kasowanie i padnie kwota. Zanim znajdzie, kasjer siedzi i sie patrzy. Ludzie wzdychają, niektórzy mdleją. Zapłacone to pakujemy dalej xD
A niebiescy? Pakuje podczas kasowania, pada kwota, płaci kartą i w międzyczasie pakuje, paragonik i dziękuje bardzo, miłego wieczoru. Szybko, płynnie i komfortowo ( ͡ ͜ʖ ͡)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 61
@Blaskun: Najlepiej jest zacząć pakować kiedy sprzedawca kasuje przedmioty, pada cena do zapłaty, to szybko wyciągam portfel (bez szukania w butach bo może tam jest, tylko wiem gdzie go mam) płacę, kasjer liczy pieniądze i szuka reszty, a ja w tym czasie kończę pakowanie. Wszystko odbywa się w locie bez żadnej zmarnowanej sekundy :D

Jak mnie wkurza gdy ludzie szukają portfela w dupie dopiero jak kasjer poda kwotę do zapłaty
@endipek: Wg mnie problem dotyczy obu płci. Stoi w kolejce 5 minut, ale nie, nie można poszukać wcześniej portfela. Dopiero przyjdzie do płacenia to szuka po kieszeniach (wersja męska) bądź w torebce (wersja damska). Do tego niektórym zebranie dwóch butelek piwa zajmuje mniej niż mi siatki zakupów.
A do tego najgorsze co może być to jak się komuś zbierze po wszystkim na #!$%@? do kasjerki: a to gazetka nowa kiedy, a
@endipek: Telefon, nfc, odblokowany, pakuje rzeczy do wózka jeśli dużo, co się uda to pakuje na wózku w torebki, pada hasło zapłaty rzucam telefon, wrzucam pin i dalej pakuję, w momencie wydania paragonu i potwierdzenia wszystkie zakupy na wózku. Część w torebkach, odjeżdżam i dopakowuje to czego nie zdążyłem przy kasie.