Wpis z mikrobloga

co się na tym Mirko #!$%@? to ja nie XD hanahalalala czy jak jej tam wstawiła zdjęcie kuchni z pół metra przestrzeni roboczej, kiczowatymi niebieskimi światełkami i podłogą dającą oczopląs a stuleje i stulejary już z tydzień się w randomowych wpisach spuszczają że jakiej to ona kuchni nie ma XD #!$%@? ludzie co jest, jakiś wpis o urządzaniu chaty i już któraś jedzie z wazeliną "no niedługo też się przeprowadzzam, będę mieć fajną kuchnie ale nie jak hananaruchala <3 <3 :*". mirko się w tym temacie zamienia w pudelka na którym ludzie sobie walą gruchę do tego że Lewandowska zrobiła to a jakaś inna se kupiła tamto i walą komplementy na prawo i lewo a hanabalala se siedzi w swoim mieszkanku i odcina kupony atencji XD fakt, dziewczyna jest kreatywana i zdolna, szacunek jak byk ale na jaki piedestał ludzie ją wynoszą to sie w pale nie miesci. muszę chyba też zacząć wrzucać zdjęcia ogórków i nalewek i diy żeby mnie tak dupa nie bolała bo tyle atencji nie ma za gównowpisy o niepowodzeniach i wyzywaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam też na miłego użytkowanika wypok peel który mnie uraczy tym wpisem który ktoś kiedyś o hanalali wrzucił z podobną opinią #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #boldupy #mirko
  • 10
@potocko: kolezznka Hanna po prostu ma pasje, ktora jest gotowanie i sie nia dzieli z mirko obficie.
Tez nie od poczatku miala mnostwo fanow przeciez, to przyszlo stopniowo.

Mysle, ze mozna stwierdzic, ze czesc sukcesu to stwierdzenie, ze jest to wszystko przyrzadzane dla partnera - a poniewaz wielu uzytkownikom wydaje sie, ze dzisiejsze kobiety sa roszczeniowe, zle wstretne i jeszcze bardziej zle, a gotowac nie potrafia i nie chca, to ona