Wpis z mikrobloga

@Haqim: najdziwniejsze, ze sa pozbawione kory...a to w niej mialo byc najwiecej kornika. Cyzby kora z kornikiem zostala... a drewno wyjechalo do "utylizacji" ?
@pk347: z tego co wiem, to korniki żerują w łyku, które jest dość cienką warstwą pomiędzy korą a zdrewniałą częścią drzewa. Łyko jest jednym z najważniejszych "narządów" drzewa, gdyż za jego pomocą transportowane są składniki odżywcze. Na załączonym zdjęciu nie da się określić czy drzewa te były zdrowe, czy zostały uszkodzone przez korniki do tego stopnia, że nie miały szans na przeżycie. Nie bronię nikogo, bo nie popieram rabunkowej wycinki, ale
@marlow: bo PiS to partia prawicowa pod wzgledem obyczajowki, a poza tym przed wyborami traktowana przez tutejszych prawakow jako duzo mniejsze zlo... Andrzej Duda to sie uda i tego typu rzeczy.
@pk347 a, ok, tylko jak wycinka drewna i jej legalnosc/nielegalnosc ma sie do obyczajow? Jesli beka z prawakow to z lewactwa tym bardziej, bo gospodarka ma wiecej wspolnego z tym co tam sie #!$%@? niz z prawackim pojeciem moralnosci czyz nie?
@pk347: Nie jestem ekspertem i nie wiem jak wygląda początkowe stadium ataku kornika, ale na tej stercie jest sporo suszek. Jeżeli drzewo jest suche u góry, to już nadaje się do ścięcia. Pracuję co jakiś czas w lesie brata i widziałem sporo suszek, duża część z nich przy pniu wygląda na zdrowe. To nie jest tak, że nagle z dnia na dzień całe drzewo jest w środku spróchniałe.
@pk347 ale nadal to bardziej beka z lewactwa. Upierasz sie zeby nie nazywac lewicy lewica, podejrzewam, ze po prostu wstyd ci miec po swojej stronie kaczynskiego i wciskasz kit o prawactwie podobnie jak lewactwo robi z hitlerem. Niestety, ale takie zycie, jestescie w jednym obozie socjalistycznym xD
@marlow Tyle, ze PiS doszedl do wladzy glosami prawactwa wlasnie. Wygral przekaz hurr durr Zolnierze Wykleci, hurr durr lewactwo, Polan stronk. A to, ze wyborcy ktorzy sami siebie definiuja jako prawicowcy i konserwatysci glosuja na narodowy socjalizm to juz tylko pokazuje ich usredniony, jak widac - niski, intelekt. Stad #bekazprawakow Mam nadzieje, ze pomoglem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pk347 bo drzewa to tylko w puszczy rosną. W polskiej puszczy to pewnie takie okazy że 10000mln za drzewko, przecież pisiory nie są tak glupi by wycinać puszczę ot tak...to jeden las u nas w kraju ? By z każdego województwa o parę procent wycinkę zwiększyli i nawet bys nie wiedział. Jak zawsze gówno afera na gówno temacie. Ten rząd jest tak ujowy, gospodarcza pomysły to klęska a ten jakieś drzewka które
@greven ci o ktorych piszesz to rzeczywiscie debile, a nie normalni prawicowcy, dlatego wciaz uwazam ze powinny tam byc oba tagi wysmiewajace zarowno lewa jak i prawa strone:P zwlaszcza ze wszyscy inni lacznie z lewactwem nazywajacy pis prawica tylko dlatego, ze wyborcy tej partii sami tak mowia o sobie, to jest taki sam pokaz braku pomyslunku xD
tylko dlatego, ze wyborcy tej partii sami tak mowia o sobie, to jest taki sam pokaz braku pomyslunku xD


@marlow: Nie tylko dlatego - przede wszystkim dlatego, że ta partia tak właśnie się identyfikuje i to jest jest główny pociąg wyborczy. "My jesteśmy prawicą, wszystko inne to lewactwo". Tyle, że kiedy oni mówią "my jesteśmy prawicą" to mają na myśli właśnie bogobojny i mesjanistyczny konserwatyzm i to ich wyborcom wystarcza. Napisałem