Wpis z mikrobloga

  • 113
Pamiętacie tę akcję, w której jeden z liderów Obywateli RP umieścił film z policjantem po cywilu śledzącym go?

Przed chwilą w #czarnonabialym rzecznik Policji przyznał, że wszystko wskazuje na to, że był to policjant na służbie.

Sprawę komentował to jego kolega po fachu. Przyznał otwarcie, z imienia i nazwiska (wypikowane oczywiście), że tajniak z filmiku to był jego kolega z pracy.

Dziennikarze dotarli do byłego policjanta opowiadającego o tym, jak organizowane były zabezpieczenia miesięcznic smoleńskich. Przedstawiali liderow Obywateli RP szczegółoeo z nakazem śledzenia ich.

Siedzę i oglądam z teściem (byłym wojskowym). Mówię mu, "Tej, tak to właśnie za komuny wyglądało?".

Odpowiedział: "Za komuny to umieli faktycznie śledzić. To co oni tu zrobili to była pełna amatorszczyzna."

A jeszcze pamiętam jak konserwy krzyczały o lewackich urojeniach nt. upolitycznieniu Policji.

#neuropa #polityka #policja #bekazpisu
  • 30
A jeszcze pamiętam jak konserwy krzyczały o lewackich urojeniach nt. upolitycznieniu Policji.


@Goofas: Sensacja, formacja podległa Ministrowi Spraw Wewnętrznych jest upolityczniona… No kto by się spodziewał… Niewiarygodne…
@Goofas: Argumentem na co? Mnie tylko dziwi fakt że zjawisko występujące od lat teraz jest tak wyolbrzymiane. Osobiście uważam zachowanie policji za absurdalne. Tak jak absurdalne było odwiedzanie mnie w liceum 2 miesiące przed maturą :)
To są sprawy w których ludzie z każdej opcji powinni być zgodni ale nie zanosi się na to. Właśnie dlatego że tamten okres chce się przemilczeć i udawać że to zaczęło się za Błaszczaka.
@Goofas: ale czego innego Ty się spodziewasz? Że politycy przestaną się zajmować polityką? Bo naprawdę nie rozumiem…

Policja jest podległa MSW. MSW jest podległe partii rządzącej. Partia rządząca wykorzystuje więc Policję do realizacji swoich celów. Tak to działało, tak to działa, tak to będzie działać.
A jeszcze pamiętam jak konserwy krzyczały o lewackich urojeniach nt. upolitycznieniu Policji.


@Goofas: Ja pamiętam jak za sugerowanie o prowokacji policji na MN wyśmiewano ludzi.I jeszcze ta akcja z aferą taśmową,gdzie szukano tego kto nagrywał.Po za tym każdy rząd używa policji do swoich celów, mniej lub bardziej nieetycznych.Ale za PiSu jeszcze nikogo niespałowali na demonstracji, ale święty też nie jest bo np.policja ciągle nadużywa przemocy, a PiS rządzi już 2 lata
policja ciągle nadużywa przemocy


@Nocny-Tajemnik: Mam Ci znaleźć filmiki na FB UBywateli PRL, na których policjant grzecznie podchodzi do trójzęba trzymającego papierosa w gębie i jak petent grzecznie prosi i informuje, że jeśli nie zechcą odejść, to zostaną wyniesieni, czy sam sobie znajdziesz?
Jak tam jego emerytura?


@Nocny-Tajemnik: Sorry, że nie załatwiłem tego w poprzednim poście. Nie wiem, czy pytałeś ironicznie, czy nie, ale akurat ten temat śmieszny nie jest. Jestem narodowcem i konserwatystą. Nie gloryfikuję PiSu, bo są w mojej ocenie słodkimi misiami, a ja chciałbym, żeby władza miała odwagę działać znacznie mocniej, bo tego wymaga obecna sytuacja zarówno wewnętrzna, jak i międzynarodowa. Jestem też przeciwnikiem tych, którzy z powodu swojej esbeckiej przeszłości
To są sprawy w których ludzie z każdej opcji powinni być zgodni ale nie zanosi się na to.


Dałoby się, przy pozbyciu się wzajemnych uprzedzeń i ustaleniu, że mamy wspólne wartości. Ja mam wrażenie, że ty akurat piszesz prawdę (nie rozciągam tego zaufania na narodowców w ogóle, bo z mojego osobistego doświadczenia niestety wynika, że narodowcy łżą na równi z PiS albo i lepiej, a ponadto nie widzę płaszczyzny porozumienia np z
A jeszcze pamiętam jak konserwy krzyczały o lewackich urojeniach nt. upolitycznieniu Policji.


@Goofas: Tak, ze ORP urojenia mają i się kreują na męczenników. A naprawdę wielu z nas jest inwigilowanych, telefony na podsłuchu, te sprawy. Przy czym i policja, i Błaszczak, i wszyscy doskonale wiedzą, że jedyne co robimy, to korzystamy ze swojego prawa do pokojowych manifestacji politycznych, a inwigilowanie nas jest kompletną stratą zasobów. A jeśli nie wiedzą, to mocno
@Andreth:

wszyscy doskonale wiedzą


Typowa bolszewicka manipulacja.

korzystamy ze swojego prawa do pokojowych manifestacji politycznych


Otóż nie. Regularnie łamiecie prawo urządzając bezczelne prowokacje jak te przed Marszem Niepodległości. Łamiecie prawo nie zgłaszając swoich demonstracji. I mimo, że łamiecie prawo, policja grzecznie przychodzi do waszego trójzęba informując, że proponuje się rozejść, bo was wyniosą. I wynoszą - na wasze własne życzenie. Wszyscy to wiedzą, bejbe.

telefony na podsłuchu


Chcesz czuć się ważna?
Otóż nie. Regularnie łamiecie prawo urządzając bezczelne prowokacje jak te przed Marszem Niepodległości.


@nabavzbjl: Otóż tak. To jest właśnie korzystanie z naszego prawa do pokojowych manifestacji politycznych. Narodowcy mają prawo do kontrmanifestacji podczas Parad Równości? Mają. Czciciele zarodków podczas Manify itp? Mają. Obywatele RP podczas tzw "Marszu Niepodległości" nie mają, ponieważ albowiem? Ponieważ PiS sobie wymyślił specjalną kategorię "manifestacji cyklicznych" i przepchnął niekonstytucyjne i sprzeczne z regulacjami europejskimi prawo, żeby nam