Wpis z mikrobloga

@Primusek: ehh obecnosc Ugonoha na ostatniej gali pokazuje ze ciagnie w strone polskiego podworka ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda ze przegral z Dominiciem bo pewnie by poszedl za ciosem. A tak w Polsce sie zmarnuje. Osobiscie niezbyt go chce ogladac z Adamkami i Szpilkami. Sadzilem ze mierzy wyzej.

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: co do gali to na jej temat powiem tyle: wstyd i żenada.
@Primusek: Szanuję Izu i chcę dla niego jak najlepiej, ale irytuje mnie jego traktowanie boksu z doskoku, walka, jakies tańce z gwiazdami, wraca teraz, jak na Polskę on do 50 roku życia z tymi warunkami zabije każdego w rongu jeśli tylko będzie miał kondycję i tutaj wchodzi 40 letni Adamek który jest pykaczem bez mocnego uderzenia, ale jak trzeba to i 20 rund będzie pykał co dla Izu mogłoby być trudne.
@PtactwaWiele: Izu może wejśc do PL boksu z Borkiem tylko i wyłącznie bo jedyny ma dobre kontakty na zachodzie, juz się skumał z Kowanckim i generalnie umie robic dobre gale i faktycznie ma dryg do tego, uważam że ma juz takie doświadczenie że zjada dupa Wasilewskiego. Jak poszła wiadomośc ze Fury wraca Borek juz rozesła oferty że wolni sa Kowancki i Adamek, nie minęło kilka godzin od wiadomości Furego.. profeska.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: mi sie marzy zeby Izu wpadl pod takiego Hearna ale to raczej nie realne. Z nowej zelandi powinien sie zawijac bo cien Parkera zakryl go juz dawno. Jesli polskie podworko to faktycznie najlepiej do Borka. Ale Izu miazdzy nasze HW. No z kim on ma walczyc z Zimnochem czy z Binkowskim, albo z chodzacym po malu trupem Adamkiem? Gosc mial potencjal ale co raz bardziej wydaje mi sie ze go
@PtactwaWiele: nie będzie tronu, juz mi sie nie chce pisać tego 10 raz co pisałem o Izu.. nie to podejście do sportu, nie ma sumienności, ciągle go coś rozpraszało, zmarnował lata w NZ zamiast trenowac w USA.. hearn? Izu skonczy tam jak wszyscy Polacy u Haymona, to znaczy jako zapchajdziury na galach i jak nie sa potrzebni to nie walczą po 2 lata jak Szpilka. Obym cię mylił i żebyś mi
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ja mam to zdanie co Ty xD

Wypisalem najbardziej optymistyczna prognoze, wymieszana z moimi marzeniami xDD

Realnie Izu #!$%@? swoje prime i nigdy sie nie rozwinal. Brak mu doswiadczenia ringowego chocby co w jego wieku jest niedopuszczalne. Szansa na dobre walki jest ale jak bedzie walczyl tak glupio jak ostatnio to nic z tego nie bedzie.

Optymistyczna prognoza z moimi marzeniami wyglada tak - Hearn bierze Izu i go promuje