Wpis z mikrobloga

Jak w Polsce mają być szanowne ograniczenia prędkości jak nagle na moście w centrum miasta #!$%@?ęli ograniczenie do 30... Wcześniej było tam 50, aż tu nagle 30... Nic nie wiem na temat przyczyn, ale jakie by nie były, to jest to raczej niepoważne.

#oswiadczenie #pila #motoryzacja #kierowcy #prawojazdy
Pobierz pogop - Jak w Polsce mają być szanowne ograniczenia prędkości jak nagle na moście w c...
źródło: comment_WSgYal4vYDszSkgaFmTattsOSpVJAIgk.jpg
  • 15
@pogop: jak w Polsce ma byc dobrze jak #!$%@? narzekacie na ograniczenia xD szybko ale bezpiecznie co?

Waski most, przejscie dla pieszych ale #!$%@?, 30 to za malo, ja jade 90.
@pogop: 40 jeszcze bym zrozumiał, ale 30 to się stawia w osiedlach o wąskich uliczkach gdzie ledwo dwa auta się miną. Potem wielkie ździwienie że każdy ma te ograniczenia w dupie. Znam jedną taką wiejską drogę gdzie słusznie postawione jest 60 na zakręcie bo jest słabo wyprofilowany i każdy kto zna tą drogę grzecznie tyle tam jedzie, bo o ile 70 na suchym jeszcze się uda to tyle na mokrym lecisz
@bardzoprosz3: Nie wiem, możliwe, ale nawet jeśli, to i tak jest to absurdalne ograniczenie. Poza tym wpis dodałem 3 dni temu, zdjęcie ma tydzień, a nadal nic się tam nie dzieje...