Wpis z mikrobloga

@Marcinox: Szczerze mówiąc dopiero bede zaczynał legionie. I nie ogarniam nic, jeżeli chodzi o bronie legendarne i resztę contentu są jakieś dobre poradniki dotyczące tego tematu?
@K1jek:

Już wyjaśniam. W linku który Ci podałem masz możliwość wyboru żądanych informacji. Zastanawiasz się jaki gear jest najlepszy dla twojej postaci? Żaden problem. Oto on:

Havoc Demon Hunter - klik - zjeżdżasz trochę niżej i masz "Recommended Tomb of Sargeras Gear" oraz niżej trinkety oraz najlepsze legendarki.
Vengeance Demon Hunter - klik - zjeżdżasz niżej i masz "BiS Tomb of Sargeras List" (najlepsze obecnie itemy dla twojej klasy).
@K1jek:

Aha no i jeszcze to:

wez sobie zrob warriora bo przez kolejny rok demon hunter bedzie #!$%@? przez setowke z nastepnego rajdu


W sumie nie wiem jak to wygląda ze strony setu (main Mage here), ale sety mogą się jeszcze zmienić. Graj tym czym lubisz, i nie patrz na zdanie innych odnośnie danej klasy postaci. :)

Peace
@K1jek:

A tutaj masz poradnik dla graczy zaczynających na 110 poziomie. Wszystko krok po kroku: klik

Ogółem (wiem, powtarzam się) jak czegoś nie wiesz, to służę pomocą na PW lub warto zajrzeć na Wowhead <- Tam znajdziesz wszystko.