Wpis z mikrobloga

Avast zjada mi 29% zużycia procesora, w związku z tym chciałem go przeinstalować. Ze strony pobrałem program do usuwania go, który to potrzebuje uruchomienia safe mode. Odpalam więc opcje, wybieram i daję restart. Wyświetla się standardowo logo biosa, po czym widzę czarną pustkę. Czekam, nic się nie dzieje. Wciskam 4 i F4, też nic. W trakcie kilku prób komputer samoczynnie restartował się kilka razy i dalej wywalał mi czarny ekran, dopiero jak przyciskiem wymuszam reset to system uruchamia się w trybie standardowym. Pomoże ktoś rozwiązać problem?

Drugi temat: proces "host usługi: system lokalny" oraz "software reporter tool" zjadają mi 99% zużycia dysku, co można na to poradzić?

#komputery #windows10 #it #pytanie
  • 4
@Andrzejek13: cały czas robię restart poprzez ten panel i właśnie problem nadal istnieje, niezależnie czy wejdę w te opcje w ten czy inny sposób. Poniżej w artykule jest też napisane, że jeśli nie można się zalogować(a ja nie mogę bo nic nie widzę), to ewentualnym wyjściem jest odpalenie z kopii zapasowej, której nie mam :|