Wpis z mikrobloga

@kolorowe_jarmarki: @Vamyss ale zaraz, chwila.
To my wszyscy mamy się zrzucać i jej pomagać, a ona to żadnych oszczędności nie ma? Rodziny nie ma? Wszystkie oszczędności wyparowały?

Ja bym NIGDY nie prosił kogoś o zrzutki w takich sytuacjach, wręcz kręgosłup moralny by mi nie pozwalał. Tutaj zwłoki nie ostygły, a już jest zrzutka, która jest podnoszona. Ludzie, przecież to nie jest normalne!!!! Proszenie się ludzi obcych o pomoc to ostateczność, a
@tbhilt: ale przecież nikt ci nie mówi, że masz się zrzucać i pomagać. to jest twoja wola, chcesz - wpłacasz, nie chcesz - nie wpłacasz
@Vamyss nie wiem, nie jestem założycielem zbiórki, ale sądze, że jesli tyle ludzi chce sie dołozyć, to mają do tego prawo
@kolorowe_jarmarki: Nie ale ludzie są wykorzystywani emocjonalnie do wpłat. Ktoś przeczyta kawałek opisu, zobaczy tylko filmik i wpłaci. Sorry ale jeśli tam kwota rośnie w miarę wpłat to nie jest to pomoc, a zwykłe dojenie kasy z frajerów. Rozumiem wyliczenie kosztów typu "rozmawialiśmy z psychologami blablabla 12k za X czasu blablabla" ale tutaj jest JAWNE lecenie w uja i dojenie ludzi z hajsu używając emocji.
@lIENll nie wiem, prawdopodobnie to, co dzieje się z pieniędzmi zazwyczaj na zbiórkach, czyli przechodzą na inny cel. I szczerze? nie obchodzi mnie to, jak pomagam, to robię to z dobrego serca i za to moje 50 zł może sobie ktoś nawet obiad kupić albo bilet do kina, będę się cieszyć, że komuś to pomogło
@tbhilt no to nie wpłacasz i nie musisz się martwić takimi rzeczami
  • 5
@UlanaGraszka: Jak ktoś kogoś odstrzeli, ja stwierdzę że to niemoralne to napiszesz mi to odstrzel kogoś innego?
Robienie takich zbiórek jest po prostu nieetyczne.

@kolorowe_jarmarki Cudnie że jej nie założyłaś, ja też jej nie założyłem, ale widzisz jaki jest cel tej zbiórki, obrazek poniżej nijak się do celu tej zbiórki już nie odnosi, bo kwota zaczyna znacząco przekraczać ten cel i na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego.

Z fajnego szczytnego celu,
Vamyss - @UlanaGraszka:  Jak ktoś kogoś odstrzeli, ja stwierdzę że to niemoralne to n...

źródło: image

Pobierz