Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: Jak dla mnie akcja zupełnie bez sensu. Gdyby TH tak zależało na tym aucie, to by mógł takich odrestaurowanych Maluchów kupić sobie z tysiąc. Po raz kolejny potwierdza się teza, że wystarczy być sławnym i bogatym, a połowę rzeczy będziesz miał za darmo.

Za pieniądze z całej tej kampanii można by obdarować zapewne nie jeden i nie dwa domy dziecka, lub na przykład oddział onkologiczny dla dzieci. Lecz nie, liczy
Za pieniądze z całej tej kampanii można by obdarować zapewne nie jeden i nie dwa domy dziecka, lub na przykład oddział onkologiczny dla dzieci. Lecz nie, liczy się poklask i chęć uznania w oczach sławy z Hollywood. I na co to komu?


@RevulsioN: Widać, że nie wiesz za dużo o całej akcji. Fiat 126p dla Toma to jedna sprawa. Druga to zbiórka na rzecz szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej pod hasłem "Nie
@RevulsioN: oczywiście !!! Wszelkie akcje promocyjne czy wszelkiego rodzaju publiczno/ prywatne działanie mogą mieć miejsce po 'nadposażeniu' szystkich oddziałów szpitalnych i uzyskaniu średniej 140kg u wszystkich dzieci w domach dziecka, dopiero potem można cokolwiek, bo bez przekazania ostatniej złotówki na onkologię, każde działanie jest bez sensu..
Ja prd, wiesz wogole, że to była prywatna inicjatywa i pomysł, a firmy z Bielska to w większości sfinansowały i głównie o promocję miasta tu
a połowę rzeczy będziesz miał za darmo.


@RevulsioN: DARMO! pewnie, bo lata szkoły aktorskiej, wyrzeczeń, setki godzin na planach filmowych, nauki tekstu, miesięcy w samolotach,braku czasu rodzinnego......ale nie..dostał jakieś stare auto "za darmo".
Które chyba nawet takie nie było, bo pieniądze jednak poszły na szczytny cel czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RevulsioN to pieniądze ludzi, którzy zbierali na taką inicjatywę. Jak będą chcieli dać na dom dziecka to dadzą na dom dziecka. Śmieszne takie #!$%@? o przeliczaniu na domy dziecka, biedne dzieci w afryce. Podobna jednostka jak w programach na discovery tylko tam mówią o długościach basenu.
@RevulsioN: typowe dzialanie polaczkow zeby przypodobac sie komus slawnemu lub bogatemu. W pracy UK widzialem setki takich przypadkow za plecami gadaja jaki boss to #!$%@? a jak przyjdzie z nimi pogadac to malo co mu w dupe nie wejda.
już to kiedyś pisałem ale zrobię TL:DR:
1. TH robi zdjecie z fiatem,
2. Ktoś z BB wymyśla, żeby w ramach promocji miasta zrzucić się na malucha dla TH.
3. R. Sonik deklaruje, że on wyłoży hajs na malucha i remont pod warunkiem że pieniądze z zrzutki trafią na szpital.
4. TH mówi, że spoko inicjatywa i że podwoi kwotę na szpital.

@ciachostko: no rzeczywiście, zupełnie jak an magazynie w jUKeju
@lajsta77: Hanks ma wiele taki zdjęć.

@RevulsioN: Tom w ramach podziękowania wsparł Szpital pediatryczny w Bielsku-Białe i pare pomniejszch akcji także "zapłacił" za ten samochód z nawiązką, oraz jest to promocja dla samego miasta.
@tarasino: chcialbym zobaczyc jak Bogus Linda wrzuca zdjecie na fejsa z mini angielskim juz to widze jak wszyscy Anglicy daja o to #!$%@? i wysylaja mu nowe auto...
A polacy to o #!$%@? cos polskiego powiedzial ktos holiluda trzeba to pokazac w tv narodowej...
Tak jak np. polskie paczki w USA