Wpis z mikrobloga

Taki protip dla tych co jeszcze nie przygotowali zdjęcia do weryfikacji na #wykopoczta
- niech wszystkie przedmioty wchodzące w skład paczki będą tak ułożone żeby udało nam się je zidentyfikować (nie róbcie zdjęć rzeczy zapakowanych już w karton!)
- pamiętajcie o kartce weryfikacyjnej (login Twój i Twojej pary oraz data!)
- postarajcie się żeby zdjęcie było dobrej jakości (czasem to robicie je chyba lodówką :P)
- list musi być czytelny!
- jeśli jeszcze nie wszystko skompletowaliście, to poczekajcie aż będziecie mieć całość i dopiero wtedy zróbcie zdjęcie i nam prześlijcie.

To na pewno ułatwi nam pracę :)
  • 12
- niech wszystkie przedmioty wchodzące w skład paczki będą tak ułożone żeby udało nam się je zidentyfikować (nie róbcie zdjęć rzeczy zapakowanych już w karton!)

@Aviendha: poważnie ludzie wrzucają zapakowane już rzeczy? xDDD
@Aviendha
Wiedziałem że będzie oficjalny komunikat po moim zdjęciu( ͡ ͜ʖ ͡)

robicie je chyba lodówką :P


Taki "cud" techniki posiadam

A tak poważnie to dlaczego list musi być dla Was czytelny??
@ameliniowyguzik: niektórzy zamiast coś napisać od siebie to drukują tylko jakieś pasty... No chyba nie o to chodzi. To też nie jest tak, że się wczytujemy w te listy - bez obaw, nie mamy na to czasu ;) Rzucamy tylko okiem, czy faktycznie jest to list, a nie jakieś bzdety :)
@ameliniowyguzik: może zapomniała dołączyć? No niestety nie możemy sprawdzać co ktoś ostatecznie włoży do paczki. Możemy tylko zweryfikować zdjęcia nadesłane do nas i staramy odsyłać do poprawki te które są słabe.
wydaje mi się, że w ostatniej albo przedostatniej edycji ktoś wrzucił do weryfikacji zdjęcie zapakowanej paczki


@harry-potter: Ja już dwa razy miałem taką sytuację, że osoba, do której wysłałem paczkę, w ostatecznej galerii wstawiła zdjęcie zamkniętego kartonu. Szczególnie pierwsza sytuacja była nieprzyjemna, bo zrobiłem kalendarz adwentowy z 24 okienkami do otwarcia każdego dnia. Zajęło mi to kilka dni. Osoba nie pochwaliła się na wykopie, a w galerii podsumowującej zobaczyłem zamknięty karton