Wpis z mikrobloga

jakby ktoś się zastanawiał co daje gearbest za 30 dni klikania "daily sign-in" pod rząd:
otóż nic, po prostu licznik się wyzerowuje i lecimy znowu od nowa
łącznie przez 30 dni dostałem 63 punkty, prezenty dają losową liczbę pkt od 2 do 15, "big cumulative reward" oznacza po prostu dwa punkty zamiast jednego
nie wiem czego ja się spodziewałem: P
#gearbest
  • 14
@JanuszowyAndrzej: Jeżeli i tak wchodzę na aplikację, to dlaczego nie? Za punkty (co prawda zdobyte z recenzji produktów) przy promocjach flash sale kilka razy obniżyłem ceny do wartości cebulowych - uczciwie i bez kombinacji (o takich cenach z kodami można tylko pomarzyć)
@PNEUMA40 bo na GearBest jest jak u Barei - trzeba napisać ticketa, żeby przysłali punkty za inne tickety :) Ja wysyłam hurtowo wiadomość wpisuje ileś tam numerów ticketów i przysyłają punkty. Ale gdyby wysyłać pojedynczo to wychodzi takie perpetum mobile, bo za tickket dotyczący braku punktów również przysługuje 5pkt :) przy czym napisali mi na supporcie, że ticket musi miec numer zamówienia i tylko za 2 tickety do jednego zamówienia można dostać
jeszcze nigdy nie dostałem 5pkt za ocenę ticketu


@PNEUMA40: trzeba opisać swoje doświadczenie(najlepiej very good thank you gearbest), za same klikanie gwiazdek nie przyznają