Wpis z mikrobloga

mirki wiem że może nie odkryłem ameryki, ale dla niektórych może to być podpowiedź jak negocjować z play nowa umowę. Starą umowę miałem na 29.99pln+10pln sms + płatne stacjonarne i 2 gb netu, teraz znalazłem ofertę premium mobile 25 pln wszystko za darmo razem z stacjonarnymi i 10gb netu. I gdy play zadzwonił miła Pani zaproponowała mi to samo co miałem tylko za 40 zl:D + 5gb internetu i jakieś z dupy kinemaxy z tvn, podziękowałem jej powiedziałem że i tak tego internetu nie wykorzystuję, i zapytałem jak rozwiązać umową to Pani mnie szybko przełączyła do "grupy eksperckiej" tam już była inna gadka, powiedziałem tej drugiej Pani jaką oferte ma premium mobile i o dziwo Pani mi powiedziała że dostanę identyczną czyli za 25pln wszystko darmo i 10gb netu jak w premium. Koniec końców i tak zrezygnowałem bo w premium oprócz tego nie muszę wiązać się na 2lata. Więc mirki znajomość lepszych ofert u konkurencji i można walczyć o swoje :)
#play #telefony #premiummobile może też trochę #cebuladeals
  • 5
@demiurg34: W zeszłym miesiącu miałem podobną sytuację bo byłem w play, płaciłem 30 zł za 1 GB internetu, 100 minut do wszystkich i miałem umowę na 2 lata. Skończyła mi się umowa, poszukałem innej oferty, znalazłem a2mobile w którym za 19,90 zł mam wszystko nieograniczone (internet zwalnia po wykorzystaniu 5 GB) i bez żadnej umowy jest. Dzwoniłem do playa dopytać szczegółów i Pani nagle, że mogę mieć za 25 zł to
@demiurg34: jako były kilkuletni konsultant w sieciach komórkowych różnych to powiem Ci że naprawdę nic nowego

Jak masz z kim to bierz 2 numery w njumobile
- za 2 numery zapłacisz 48zł czyli po 24zł za numer
- komórki stacjonarne sms mms za darmo
- internet na początku 20GB wspólny pakiet na dwa numery, po 6 miesiącach 40GB, po roku 50GB, po 2 latach 60GB
- z czego 1,96 GB do
@demiurg34 w Play dają to co piszesz za 25 zł na czas nieokreślony, wystarczy poszukać i wiedzieć czego się chce, wiadomo, że na dzień dobry nie będą dawać najtańszej oferty
znalazłem a2mobile w którym za 19,90 zł mam wszystko nieograniczone (internet zwalnia po wykorzystaniu 5 GB)


@Kamilove: Możesz mi powiedzieć jak w praktyce zwalnia ten internet po wykorzystaniu tych 5 GB? Idzie przeżyć czy tragedia?
@mauron: Jeszcze nie udało mi się wykorzystać 5 GB bo za krótko jestem w a2mobile. Ale według ich strony, nie wygląda to źle:
Prędkość transmisji:
do 5 GB - brak ograniczeń
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s