Wpis z mikrobloga

Cytat z jakiś niedawnych anonimowych:

Zdrada jest na pewno czymś niemoralnym i nigdy nie dopuściłbym się zdrady fizycznej, ale co raz częściej zaczynam myśleć o miękkiej formie zdrady.
Czuję że mój roczny związek wypala się i chciałbym rozejrzeć się za innymi opcjami. Z różnych względów obecny związek zakończę dopiero za jakiś czas (głównie dziewczyna ma przejściowe problemy i nie chcę jej tym dobijać), ale planuję już zrobić coś w kierunku poznania nowej osoby (ale chce tylko pospotykać się/porozmawiać; coś więcej dopiero jak zerwę z dziewczyną).

Kolejna granica męskiego #!$%@? przekroczona (o ile OPa z tamtej wrzutki można nazwać mężczyzną), a myślałem, że już nic mnie tu nie zaskoczy. Tak dalej panowie. Tak dalej. Tylko nie płaczcie potem (z anonimowych, a jakże), jacy to wy pokrzywdzeni przez los i kobiety.

#zwiazki #zdrada #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
@turok2016: może i jest śmieszne, ale usprawiedliwianie zdrady wyborem jej "miękkiej" formy to już #!$%@? niepojęte dla mnie. Jeszcze te tłumaczenia - dla dobra dziewczyny zostawię ją dopiero za jakiś czas, jak sobie znajdę lepszą opcję.

A potem #!$%@? opowiastki o kobietach-małpach, co to jednej gałęzi nie puszczą, zanim nie złapią drugiej.
szcze te tłumaczenia - dla dobra dziewczyny zostawię ją dopiero za jakiś czas, jak sobie znajdę lepszą opcję.


@rissah: nie, nie, nie...
nie, ze dobra opcje, tam bylo mnostwo powodow wymienionych, dla ktorych on chce byc bohaterem i jest taaaki szlachetny, ze zamiast sie rozstac, bedzie udawac dobrego faceta, a za plecami romansowac z jakimis pannami.
Rozbrajajaca byla ta racjonalizacja i wybielanie swinstwa, ktore chcial zrobic.
@rissah: o już się nie obsraj. Mężczyźni i tak takie imby dużo rzadziej #!$%@?.

Zresztą mężczyzna nawet jak zdradzi to jakoś mu głupio, próbuję naprawiać.

A spójrz na zachowanie zdradzajacych bab-pogarda i niszczenie zdradzanego.
Zresztą mężczyzna nawet jak zdradzi to jakoś mu głupio, próbuję naprawiać.

A spójrz na zachowanie zdradzajacych bab-pogarda i niszczenie zdradzanego


@Jangcy: Oczywiście, takie przypadki też się zdarzają, ale to nie znaczy, że mamy równać w dół. Te minimum klasy można wymagać od każdego faceta, jaki by nie był.