Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu stosunek liczby męskich przegrywów ktora interesuje sie tylko i wylacznie grami i ogladaniem seriali do kobiet dla ktorych gry video i seriale to tez jest najwyzsza wartosc wynosic bedzie 10000 do 1. A jezeli mowimy o atrakcyjnych kobietach nawet 10mln do 1. Czyli wyzej wymieniony system od zarania bedzie wadliwy ze wzgledu na niedobor partnerow plci zenskiej
@wyjde_z_przegrywu to nie sa szczególiki! Zadna kobieta nie bedzie z kims kto cale dnie spedza przy komputerze i boi sie wychodzic do ludzi! To jest cala geneza tego problemu, dlaczego stulejarze to kasta ludzi samotnych. Jak system zparuje kogos tak oblesnego jak ty z normalna dziewczyna to ta dziewczyna predzej sie potnie niz zaakceptuje zycie z toba lol!!
@wyjde_z_przegrywu: Chłopie hola. Państwo ma parać ludzi przecież to pomysł z utopinych morderczych systemów.

ale ludzie dzielą się na lepszych i gorszych. Ludzie #!$%@? nie mogą być w związkach z normalnymi kobietami, to się nie uda.


@PomidorovaLova: Hola. To że koleś jest sparaliżowany (efekt meduzy) na widok ładnych/średnie wyglądających dziewczyn nie znaczy że jest #!$%@?. Jak jakiś murzyn skacze mi z pyskiem ja wiem ja go ustawić, ojciec był alkoholikiem
@cygar piszę o ludziach ktorzy siedza bezproduktywnie w domach swoich rodzicow i calymi dniami graja w gry, ogladaja seriale, nie maja znajomych przyjaciol a jedyne miejsce gdzie byli kiedykolwiek to czarna dupa
@PomidorovaLova: jestes malego rozumu niewolnikiem, ktory sobie arbritralnie stwierdzil, ze twoje zycie polegajace na chodzeniu na durne impprezy etc, czy chodzenie na silownie bo ktos powiedzial, ze to jest modne jest lepsze od siedzenia w domu i grania czy ogladania
@PomidorovaLova: Jestem odwrotnością tego a dziewczyny dalej mi szansy nie dają. Jedynie szanse na dziewczynę miałem było kiedy byłem na studiach i chudszy o 25 lbs, ale i tak #!$%@?łem szanse. Dziewczyna nawet mnie się pytała żebym ją zaprosił na kolacje a ja jak słup dęb.
@wyjde_z_przegrywu: A od siedzenia w domu nie bolą cię oczy albo głowa? Ja miałem kiedyś wolne 3 dni które spędziłem tak jak ty czyli oglądałem telewizor i przeglądałem internet. Czułem się wtedy gorzej niż po parodniowym ciągu alkoholowym i pierwszy dzień w pracy ledwie mogłem przetrzymać chociaż niby odpoczywałem. Osobiście nie znoszę miast, zwłaszcza latem ze względu na gorąc panujący pomiędzy budynkami oraz zapach spalin i z tego powodu sam albo