Wpis z mikrobloga

Mirki z #emigracja, a głównie #holandia i #uk. Jeśli jedziecie na święta swoim autem do Polski, to małe #cebuladeals, które może Was zainteresować.

Sieć hoteli A&O organizuje promocję tuż przed świętami we wszystkich swoich obiektach w większych miastach Niemiec. W dniach 18-24 grudnia. Jadąc więc na święta można wziąć prysznic i położyć się na kilka godzin za 2€ za pokój. Sam wziąłem jeden w Berlinie, nie wiem czy wykorzystam, ale warto mieć możliwość :)
Pobierz Amfidiusz - Mirki z #emigracja, a głównie #holandia i #uk. Jeśli jedziecie na święta ...
źródło: comment_S1dombDxIW7fuwfJPGRniVjK43USvfKo.jpg
  • 14
@sherkhaan ostatnio w Berlinie na ulicy płatny był tylko do 22. Zwykle te hotelowe podziemne liczą sobie około 15€ za dobę.

@Vincenzo heh, dokładnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale wkurza mnie takie gadanie. Mam 14h ciągłej jazdy do rodziców. Zazwyczaj staram się to łyknąć na raz, ale wiadomo jak to będzie przed świętami - plus trzy godzinki pod Hannoverem, do tego śnieg z deszczem lub lód na drodze
@kwiatosz: Chodzi o to, że na pewno nie wszystkie są po 2 euro, a kupowanie ich tylko "bo tanio" odbiera możliwość skorzystania ludziom, którzy naprawdę by to zrobili i byli zadowoleni.
@urwis69 szkoda, widocznie promocja się skończyła. U mnie przeszło.

Arrival22.12.2017
Departure23.12.2017
Details1 night
Persons2 adults
PaymentPaypal
Total Sum6,25 €

1 Twin room (for 2 adults )You stay in a hotel twin room with private facilities and TV. Bed linen and towels included. Additionally, you can use free Wi-Fi in your room.

@ms93 no na pewno nie xD
@ms93 No OP tez jest zadowolony. Jak komus 6 euro roznicy spedza zadowolenie z przespania sie w trasie to to nie jest problem OPa, miejsce w hotelu to nie jest jakis towar skrajnie deficytowy zeby racjonowanie wprowadzac. Tak ja to widze.