Wpis z mikrobloga

JAK ZAKUPIĆ IOTA CZ.1

Wersja z weryfikacją (wysłanie dowodu/prawka itp.)
Bitbay&Bitfinex- Najmniejsze fee – Minimalny zakup 18MIOT
Rejestrujemy się z weryfikacją na bitbay gdzie kupujemy Ethereum. Musicie kupić tego tyle aby wam starczyło na 18 sztuk IOTy, na dzień dzisiejszy ok. 180zł (właściwie to MIOTy, będę używał Mi dla wygody). Więc przed przystąpieniem przeliczcie sobie żeby nie trzeba było płacić fee 2 razy za wypłatę ETH z bitbay. Wynosi 0.00126, w założeniu od kursu przyjmijmy 2zł. Możecie zwykłym kalkulatorem który znajduje się na bitfinex(pic rel niżej), myślę że będzie najwygodniej, jak na zwykłym.
Dobra, załóżmy że mamy 0,1ETH, wchodzimy w zakładkę IOTA/ETH gdzie sprzedajemy nasze ETH(Exchange sell), prędzej lub później nasze Mi zostaną przepisane do konta, skąd już będzie można je przelać na portfel.
Prowizja za sprzedaż na bitfinexie wynosi 0,1%
Najtaniej, naszybciej ale wymaga jest weryfikacja z minimalnym zakupem 18Mi.

Bitbay&Coinfalcon – Większe w fee – brak minimalnego zakupu
Tutaj będzie troszkę drożej ale za to nie ma minimalnej ilości do kupna i interfejs strony jest bardziej przyjemny dla użytkownika. Jeśli ktoś korzystał z coinbase to będzie zadowolony.
A więc tak, na bitbay kupujemy LTC – w celu zakupu bardzo małych ilości Mi, nawet 0.1 – nie ma górnej granicy, o tym zaraz.
To LTC wysyłamy na Coinfalcon – koszt ok. 30gr. W zakładce buy/sell na coinfalcon sprzedajemy nasze LTC na Bitcoina, a tego z kolei sprzedajemy na Mi. Łopatologicznie: LTC→BTC→Mi.
Wady to koszta takiej akcji, na takiej zamianie tracimy 5-10% środków.
Można również wysłać BTC na Coinfalcon, gdzie nie będziemy aż tyle tracić na zamianach, jednak fee za przelew BTC zrobi swoje - więc jeśli już to w celu zakupu naprawdę dużych ilości Mi.

Można też kupić na binance jendak wymagają tam od nas google authenticator albo potwierdzenie sms jednak tylko na numery chińskie oraz IOTA na chwile obecną jest wstrzymana w wypłacaniu. Nie próbowałem.
Jak już kupicie swoje pierwsze IOTY to sypnijcie coś z pędzącego pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TBIDHQIYEXZYTIAUCDHANPMCEHHEIGWZFEBMKSA9FAIQ9ANFJZGFZXYZAMHTRUXIZUUJP9LYNRTXXMZNADBRXHUUTX

Chyba o niczym nie zapomniałem. Będzie więcej takich "poradników"
#iota #iotafaq
P.....e - JAK ZAKUPIĆ IOTA CZ.1


Wersja z weryfikacją (wysłanie dowodu/prawka itp...

źródło: comment_jyqkUI1t4eNMwcLu6g4x64MMTq0eQHmC.jpg

Pobierz
  • 29