Wpis z mikrobloga

Kliknięte 2017-11-30 12:21 czasu naszego
Wysłane 2017-11-30 17:10 czasu naszego
Dostarczone 2017-12-04 8:00 czasu naszego:

Monitoring 4 kamery + rejestrator AHD/IP do 8 kamer
https://www.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_1253472.html
Tyle że ja płaciłem zawrotne 42$ minus jeszcze trochę punktów GB.

Realnie kamery są AHD i pracują w 1080n ! obraz super.
W zestawie długaśne (z 20m!) kable bnc+ zasilanie, zasilacz dla rejestratora oraz zasilacz dla kamer. Niestety wtyczki "nieEU"

Co ciekawe - rejestrator wewnątrz ma niby miejsce na przykręcenie 1 dysk sata, ale na płycie głównej - 2x SATA tylko kabelka nie dali. Po podłączeniu dwóch - obsługuje dwa dyski bez problemu (backup/spare/mirror/one-by-one) ;) (jedynie chyba fabryczny zasilacz do wymiany przy 2 dyskach, bo dali 12v 1.5A, bieda)

#itemyzchin #gearbest #cctv #monitoring
  • 22
@hrumque: @AliPaczka: @hrumque: @Pienio69: ja kupiłem 2 zestawy 1080p/3000tvl i jeden na początku 480p, wszystkie w okolicy $40. Mam już je w domu, tylko muszę odpalić, niestety HDMI z moim TV nie działa. Muszę znaleźć analogowy monitor.

Ten z linku jest 2000tvl czyli niezbyt pełne 1080p.

Po rozkręceniu rzeczywiście są dwa SATA.

Moje kamery są metalowe i mają moduł xm320 1080p/3000tvl, niestety nie wiem z jakim sensorem. Obiektyw
@Pienio69 kamery sa kolor z przejściem w cz/b i oswietlenie ir w nocy.
Kable takie bez problemu kupisz w pl. Ale pewnie 4 kable u nas beda kosztować tyle co cały ten zestaw monitoringu :)
@MichaelT128: miałem dwa, ale oba worek ryżu warte, po pierwsze oczywiście z jakąś pogańską wtyczką, po drugie - nie ryzykowałbym ich do pracy 24/7 pod obciążeniem 4 kamer z włączonym IR...
Dałem swój zasilacz 12v 10A dla rejestratora i dla kamer wspólnie (oczywiście kamery popodłączane przez bezpieczniki, by zwarcie na którejś - nie unieruchomiło całego monitoringu). Do obudowy rejestratora idealnie się mieści na długość, z boku obok dysku:
http://tridex.pl/towar/4398/Zasilacz+impulsowy+modulowy+12V+10A+TCM-L120W-12V+slim.html
hrumque - @MichaelT128: miałem dwa, ale oba worek ryżu warte, po pierwsze oczywiście ...

źródło: comment_mIirppfUBGYFbZLg4PAKJD7wO1jZAGpP.jpg

Pobierz
@hrumque: No właśnie zastanawiam się ile (teoretycznie) amperów miał dołączony zasilacz dla kamer, bo na samych kamerach pisze tylko DC 12V i nie wiem jaki zasilacz ewentualnie zamówić dla samych kamer, dla DVRa znalazłbym dobry w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że to były dwa identyczne, czyli 2A.