Wpis z mikrobloga

@The_Orz: wezwali go, żebuy uratował Odessę przed zielonymi ludzikami i to zrobił, za to nagrodzili go obywatelstwem i jakimiś tam nagrodami, oligarchowie ukrańscy w tv po nim jeździli, ale lud go lubił za walkę z korupcją (lub z starym układem, bo inni to mu zarzucają, że nie walczył z korupcją tylko przeciwnikami). Przyjaźń się skończyła gdy ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich - za to odebrano mu obywatelstwo (oficjalnie z powodu
Przyjaźń się skończyła gdy ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich - za to odebrano mu obywatelstwo


@GeraltRedhammer: Odrobinę wcześniej. Przed tym zaczął mieć spór z prokuraturą. Twierdził, że Poroszenko kryje mafie w prokuraturze
@szczebrzeszyn09:

@Aryo: Byl taki polak nazywal sie Dzierzynski. On urodzil sie na Kresach niedaleko od domu w ktorym urodzil sie inny znany Polak. Pan Dzierzynski mawial, dajcie mi czlowieka a znajde paragraf.


Oryginał brzmi inaczej "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"

Nie dość że przekreciłeś to jeszcze przypisałeś złej osobie. I dodatkowo te słowa odnoszą się do tworzenia niesłusznych oskarżeń i hakow. Jaki to niby miałoby związek z miafią
@Aryo: Ja nie nie sugeruje tylko sadze ze Pan S. chyba tak trzeba o nim mowic, jest czlowiekiem do wynajecia. Nie wiem czyim czlowiekiem do wynajecia ale ostatnio chyba pracowal dla nas bo tak ladnie na granicy potraktowalismy. Szkoda mi wiec go. Zastanawia mnie jego nagla milosc do Ukrainy, na czyje zlecenie ja tak pokochal.