Wpis z mikrobloga

@TOP___BK: wiem jak się PoGO zmieniło, bo gram od premiery, więc się zmieni :P Jest różnica między brakiem działania a niespełnianiem obietnic - przyłapałem Niantic na pierwszym, ale dowód na drugie nie widzę.
@Soutaiseiriron: yhm. to odpal teraz bota - jestem dodany na serwerze Discord gościa, który robi mapy do szukania stworów dla miast. Ostatnio w 24h #!$%@?ło mu wszystkie konta na 30lvl, przez co skanowanie IV umrzyło.
@ja-jasiek: @Soutaiseiriron: te systemy antybotowe działają tylko na bieżąco, bez skanowania historii konta (może są wymagane jakieś dane które wcześniej nie były zapisywane, albo nie chcą banować starych graczy).
Moje konta z bota które kupiłem na potrzeby lokalnej mapy rok temu nadal działały jak sprawdzałem jakiś czas temu. Teraz już nie sprawdzę bo nie wiem gdzie są passy do nich, ale mogę się założyć że działają nadal.
@GokuMK: tyle to wiem - dlatego aktywne boty (na przykład takie, które w tej chwili skanują za pokemonami na mapy) teraz padają w czasie do 25 godzin :D analiza działania a potem BANHAMMER #!$%@?! :D