Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tylko do niebieskich:


Bawiliśmy doskonale całą noc, finalnie rozeszliśmy się do domu. Rozmawiamy teraz przez różne komunikatory i... to co wyprawia ta dziewczyna najzwyczajniej w świecie mnie zawstydza...ajajajjajajaj nie mogę spać po nocach po jej wiadomościach i zdjęciach(jak ładna tak zboczona).

Takie sytuacje są mi skrajnie obce.
Czy to jest normalne? Pewnie nie jest, niemniej czy ktoś się znalazł w podobnej sytuacji? Co zrobić w takiej sytuacji? Jechać na spotkanie w przyszłym tygodniu? A jak jest zboczona i chora psychicznie? Sam nie wiem, ale te zdjęcia...ajajajajajajajajaj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 15
OP: @hasek34 niestety nie mogę pokazać zdjęć, nie zrobię jej tego ;)

@Anox między nami jest 6 lat różnicy, ja lvl 26. Wzór na przyzwoistość to : przyzwoitość = Twój wiek - 7 XD

@Aneczka21 z własnego doświadczenia mówisz?
@Jestem_tu_zielony Wiadomo, że mogę się dobrze bawić i pewnie będę
@ciezka_rozkmina nie jest to zarzutka, nie będę wysyłał zdjęć. Są tylko dla mnie ajajajajajajaj

Generalnie chyba zwariowałe, nie mogę myśli nawet porządnie
PijanaObywatelka: jest sporo ludzi, którzy lubią pokazywać swoje ciało. Tak dostałem kilka takich zdjęć od różnych, nowo poznanych dziewczyn, ale się z nimi nie spotkałem bo dla mnie to nie były dziewczyny, których szukam.
Jeśli Tobie to nie przeszkadza, bo pewnie nie jesteś jedynym dla którego się tak zachowuje, to baw się dobrze.
No i upewnij się, że nie jesteś jakimś bolcem na boku, żeby ktoś Ci buźki nie obił ;)
RóżowyDaniel: jest sporo ludzi, którzy lubią pokazywać swoje ciało. Tak dostałem kilka takich zdjęć od różnych, nowo poznanych dziewczyn, ale się z nimi nie spotkałem bo dla mnie to nie były dziewczyny, których szukam.
Jeśli Tobie to nie przeszkadza, bo pewnie nie jesteś jedynym dla którego się tak zachowuje, to baw się dobrze.
No i upewnij się, że nie jesteś jakimś bolcem na boku, żeby ktoś Ci buźki nie obił ;)