Wpis z mikrobloga

#gearbest #ilife #odkurzacz

Gdyby ktoś zastanawiał się nad kupnem iLife A4s to polecam. Mieszkanie 45 metrów, sprzątane w niedzielę wraz z myciem podłóg, gdyby ktoś wszedł z ulicy, uznałby że nawet czysto raczej... Tymczasem na zdjęciu rezultaty 2 dni planowanego działania robota. Najlepiej wydane 600 złotych na tego typu sprzęt.
Pobierz Tobias07 - #gearbest #ilife #odkurzacz

Gdyby ktoś zastanawiał się nad kupnem iLife A...
źródło: comment_l2qilatpoNAtBUjd7OpWcfAfxxOwxGkD.jpg
  • 10
@widmo82: mam go już od ok. 2 tygodni, codziennie taki sam rezultat, no może tym razem trochę bardziej spektakularny, ale od piątku jestem non-stop w domu. A wiadomo, jak się w mieszkaniu przebywa, to kurzy się bardziej. Kupiłem go z myślą o zbieraniu takich codziennych farfocli z kątów, piasku z butów i okruszków w kuchni po śniadaniu, ale rezultaty oraz ilość syfu zagarnianego do pojemnika przerastają moje najśmielsze oczekiwania. Ciekaw jestem,
@Tobias07: Polecam Dibea GT100.
Konstrukcja i bebechy 1:1 z iLife A4 - inteligencja prawie jak Xiaomi.
Jeździ wężykiem pasek po pasku. Jak skończy pokój/piętro wraca skąd go wystartowałeś do bazy.
Mapuje pomieszczenie na podstawie przebytej drogi.

Na Aliexpress za ~720zł z darmową wysyłką DPD bez VATu przez Holandię, dostawa ok. 2 tygodnie.
Jak ktoś się pali to jest za darmo DHL - dojdzie w tydzień, ale z podatkiem VAT ~180zł

Mój