Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wygląda procedura reklamacji w banggood? Wysłali mi przesyłkę (Air Parcel Register), według trackingu utknęła 15 listopada w WER Warszawa i od tamtej pory brak zmian statusu. Dodzwoniłem się do Poczty Polskiej, powiedzieli żeby nadawca złożył reklamację, bo wygląda na to że przesyłka zaginęła.
Jak najlepiej to załatwić? Przez Paypal, którym płaciłem? W sumie najbardziej mi zależy na zwrocie pieniędzy (muszę coś kupić na szybko, bo to miał być prezent pod choinkę dla dziecka).
#banggood #chinskiecuda
  • 7
@GleboZgryz: Pomyśleć, że paczka zwiedzi pół świata, a "gubi się" w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak trudno kontrolować pracowników w WER Warszawa? Cholera, a tak mi zależało na tej przesyłce, specjalnie kupiłem na początku listopada, żeby zdążyć na święta, a teraz będę musiał kombinować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lokalny_Kacyk: huh moja paczka też dotarła do Polski ale 13/14 list i cisza, miałem się zabrać za pisanie reklamacji, bo i tak zazwyczaj banggood każe odczekać parę dni jeszcze. Z nimi trzeba czasem parę/naście mejli wymienić ale kasę lub drugi produkt wyślą, już przechodziłem to dwa razy :-)