Wpis z mikrobloga

@Piesmen: pis bedzie mial 50%, bo Polacy sa glupi. Bo jak widac wiekszosc Polakow wystarczy postraszyc uchodzcami, dac troche kasy do lapy, pogadac o zolnierzach wykletych i husarii i wspomniec cos o zlych Niemcach. Do tego dodac troche religii i wybory wygrane. I to wiekszosci wystarczy. Kto by sie przejmowal jakie to bedzie mialo skutki dla gospodarki i polityki zagranicznej. O skutkach dla ustroju Polski jie wspominajac.
Grzesio chciał być szefem partii , knuł , knuł i się udało . Teraz chce sie ostać na stołku Jak najdłużej bo na tym jego ambicje i spryt się skończyły .
Szkoda bo tez uważam położy opozycje do końca
@Piesmen mnie najbardziej śmieszy to, że przed wyborami PO atakowało PiS, że 500+ jest niemożliwe do wprowadzenia a po wprowadzeniu tego programu chcą go rozszerzyć o pierwsze dziecko xD Jeszcze program dla seniorów wymyślili xD Dodatkowo PO jest bezsilna, bo każdy ich cios w stronę rządu spotka się z głupią odpowiedzią w stylu "a za PO".
A czy PiS dostanie 50% to bym nie był taki pewien, ponieważ:
- programy socjalne w
@pk347

Czas skonczyc z ta narracja, ze Polacy to jakies pozbawione odpowiedzialnosci za wlasne czyny dzieci we mgle,

Chyba odwrotnie, czas skończyć z narracją, że (hehe) "wyborcy" mają wpływ na cokolwiek oraz, że są odpowiedzialni za ten cały obłudny aparat robienia wody z mózgu.
@szpongiel: Ech ta błoga nieświadomość odpowiedzialności... Cały czas pod wiatr, cały czas ktoś z "zewnątrz" uniemożliwia społeczeństwu odpowiednie zarządzanie krajem... Fajne musi być życie szlachetnego obywatela, który codziennie walczy z jednoznacznie złą grupą polityków. Walka dobra ze złem, czarno-biała rzeczywistość jak u Tolkiena. Mam nadzieję że nie reprezentujesz sobą przeciętnego wyborcy.
@Piesmen: a ja tam lubię Grzesia i ten jego uśmiech, ale nie oszukujmy się, platforma się skompromitowała i teraz to już tylko równia pochyła. Tam nie ma nikogo przekonującego i od tego wiarygodnego, ale to bardzo dobrze. Napluć na nich, nasrać, a to i tak będzie mało.
@DiPiero dopowiadasz sobie jakieś dziwne interpretacje do tego co napisałem. W skrócie, w systemie takim jak nasz, społeczeństwo ma niewielki wpływ na cokolwiek za to aparat przymusu i propagandy ma olbrzymi wpływ na każdego wyborcę. Wygrywa ten co ma hajs i media za sobą. Ciężko żeby przeciętny janusz czy sebek miał szanse ze sztabem wyspecjalizowanych specjalistów biorących gruby hajs za to aby mu zrobić wodę z mózgu, kiedy nawet Ty wydajesz się
Czas skonczyc z ta narracja, ze Polacy to jakies pozbawione odpowiedzialnosci za wlasne czyny dzieci we mgle, dzieci ktore glosuja na korzysc lub na zlosc Schetynie. WTF?


Wiesz co to elektorat negatywny?

Czas wziac troche odpowiedzialnosci na wlasna klate.


Ludzie dopiero przejrzą na oczy jak się gospodarka posypie.

@Piesmen:
@pk347: Rozumiem Twoją działalność na wykop.de, ale masz zły target. Tu nie przeprowadzisz "edukacji", każda frakcja ma swój zatwardziały beton. Problemem są janusze i grazyny co idą za pisem/po, bo tak powiedzieli w telewizorze, że kłamią. Im nikt nie pokaże memów z Grześkiem "pa tata, przez niego po utonie i jarek pucuje berło na kolejne 4 lata, głosuj na Lubnauer ". Para w gwizdek.
@szpongiel Możliwe. Ciężko przewidzieć co wtedy się stanie. Faktem jest natomiast, że pokolenia 1980+ mają dużo większą świadomość gospodarczą i społeczną. Tylko ciekawe czy jeszcze wtedy ktoś z tego pokolenia będzie mieszkał w Polsce czy już wszyscy za granicę #!$%@?ą.
@Piesmen rok pański 2017, ludzie dalej trąbią że bidaki sprzedali ten kraj za pińćset plus xD. Efekt poparcia z tego powodu się skończył parę miesięcy po wprowadzeniu. PiS po prostu 'cos' robi, a opozycja wyzywa wyborców, przez co oni się w swoim wyborze utwierdzają. Wyobraź sobie, że za PiSu twoje życie wygląda lepiej, nawet jak nie masz dzieci. Zniknęły 'maszyny' z każdego rogu, lepiej zarabiasz, odnosisz wrażenie że zaczynają ruszać okopane w