Wpis z mikrobloga

Dzisiaj udało mi się odebrać paczkę od @Agnaktor. Drogi Mirku, trafiłeś ze wszystkim idealnie jestem mega pozytywnie zaskoczony a Twój list był ujmujący oraz ciekawy i przeczytałem go do końca a prośba w nim zostanie spełniona :) Dziękują raz jeszcze :) Na pewno nie jest to moja ostatnia edycja. Pozdrawiam Was mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopoczta #wykopaczka
Jever - Dzisiaj udało mi się odebrać paczkę od @Agnaktor. Drogi Mirku, trafiłeś ze ws...

źródło: comment_UeBiLSilEG6Pk2O4K3Kf3qQTj5IBlNH8.jpg

Pobierz
  • 2
@Jever: Fajnie, że paczuszka i list przypadły Ci do gustu, szczególnie że to mój pierwszy udział w zabawie, a same fanty prezentują się raczej skromnie w porównaniu z innymi, którymi ludzie się chwalą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zaczynałem się już trochę martwić, bo paczka wylądowała w automacie wczoraj, ale najważniejsze, że trafiła w Twoje ręce akurat na Mikołajki. Raz jeszcze życzę miłej lektury. ( ͡° ͜
@Agnaktor: Dziękuję Ci bardzo raz jeszcze, jeśli chodzi o paczkomat... to nie jest paczkomat to punkt prasowy, który funkcjonuje jako paczkomat i Pani która tam pracuje za nim wszystko ogarnie to trzeba jeden dzień odczekać aby bez stresu to odebrać :)