Wpis z mikrobloga

#zalesie #motoryzacja #drift

ostatnio jak wracałem z pracy rano to był pierwszy dzień ze śniegiem... po drodze do domu podjechałem pod biedronkę, a jako, że pierwszy śnieg, i że "piłowanie golfa na parkingu pod tesco na ręcznym to dnie drift"(nie mam golfa) to chciałem zainicjować sezon i korzystając z dużego pustego ośnieżonego parkingu zarzucić tyłem na ręcznym... więc się troszkę rozpędziłem, zaciągnąłem ręczny i....

  • 17
@strikingsurface: to z cytryna i gumiaka - ogłoszenia parafialne że nie naprawiajo choinek króla lwa i fordóf :) , benzyna 2.0 to ideał pod lpg , masz instalację ? jak hydro się sprawuje ? ile masz nawinięte ? który rocznik ?
@sailor_73: 2002, hydro bez problemów (ale ostatnio łożyska wahaczy musiałem zrobić), jest LPG, 300k+ nalatane

a choinka na znaczku :) no w sumie... myślałem, że francuz to problemy z elektroniką na desce rozdzielczej czytaj choinka...

LPG w tym silniku jest rewelacyjne... silnik bardzo szybko łapie temperaturę... jak jeżdżę lanosem, to zanim temperaturę złapie to muszę się nieźle najeździć... tutaj szybciutko wszystko... jest git!
@sailor_73: hydro to jest mistrzostwo... komfort nie z tej ziemi... przed zakupem byłem z tym samochodem w ASO i Panowie stwierdzili, że generalnie to część hydro zawieszenia to prawie nie do #!$%@? jest... wiadomo - jak ktoś zapuści, albo się postara... pompa potrafi się spalić, ale poza tym to nie specjalnie tam jest co się popsuć...
@sailor_73: nie wiem gdzie mieszkasz, ale wiem, że samochody marki premium kłują w oczy w tym kraju...
kolega z byłej pracy zaczął niezłą kasę trzepać i postanowił spełnić swoje marzenie o posiadaniu niemieckiego premium (przesiadka z paska B5FL TDI :D ) no i kupił sobie taką limuzynę... BMW 5 na wypasie 3 letnie
po 2 miesiącach parkowania na zamkniętym parkingu podziemnym miał porysowany samochód dookoła( ͡° ʖ̯ ͡°