Wpis z mikrobloga

@Kempes: Wiesz mogłeś w sumie porównać się do każdego albo napisać "robot ty przy mnie jesteś jak jednokomórkowiec przy delfinie pływającym w oceanie wiedzy", porównać się do jakiegoś autorytetu intelektualnego. Ale jednak nie, postanowiłeś przyrównać siebie do mojej miary, tak jakby to było wg ciebie wystarczające. To wymowne, czuję że czujesz respekt do mnie. Szanuję za to.
@RobotKuchenny9000: I tak to jest jak się czyta bez zrozumienia... ehh.... ta młodzież dzisiejsza...
Ale za twój pseudowywód to masz plusika, ale takie malutkiego, bo to tylko na zachętę, bo długa droga jeszcze przed tobą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kempes: Do pewnego momentu to było jeszcze nawet zabawne, ale z czasem stało się po prostu meczące. Konta są ewidentnie sztuczne i prowadzone przez jakiegoś pracownika, a możesz dziesiątki razy wykazywać kłamstwa, propagandę, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, to następnego dnia pojawią się po raz kolejny, z nowym materiałem na polityczne zlecenie.
@Kempes: Konta pokroju tej dwójki najbardziej męczą przy odbiorze jakichkolwiek treści politycznych na wykopie - o ile z osobami o wyraźnych poglądach politycznych można dyskutować pod kątem ideologicznym, tak działalność ustawionych kont jest całkowicie niereformowalna, betonowa, służy tylko do obrony wizerunku pracodawcy.

Not cool.