Wpis z mikrobloga

Paczka odebrana i rozpakowana więc czas podziękować @kakulina za świetny prezent w mikołajki. Naprawdę szkoda mi było rozrywać tak ładne opakowanie ale po chwili wygrała jednak ciekawość :)

W środku znalazłem dwie książki które mam nadzieję rozbudzą bardzo głęboko ukrytą pasję do literatury (zajmę się nimi później, gdy tyko zacznę czytać książkę o zaprzestaniu odkładania na później)

Ręcznie robione ozdoby na choinkę, serio są świetne w takiej formie więc chyba oszczędzę sobie malowania aby niczego nie zepsuć :D

Zestaw herbaciany- nawet nie wiedziałem, że są takie. Będę mógł delektować się przy książce nowymi smakami (przynajmniej taki mam plan)
Dużo słodyczy których zagadkowo ubywa gdy ktoś jest w pobliżu. Lizaczki kojarzą mi się z Amerykańskimi filmami.

Dziękuję również za ręcznie napisany list, taka forma przypomina mi czasy gdzie większość rzeczy pisało się ręcznie a komputer to był rarytas.

Życzę spokojnych i radosnych świąt oraz wszystkiego dobrego w kwietniu :) Trzymajcie się zdrowo
#wykopoczta #wykopaczka
Pobierz bylejaki - Paczka odebrana i rozpakowana więc czas podziękować @kakulina za świetny p...
źródło: comment_GEI8M95SfBujxCQ954dFxgwyjtcubEHS.jpg