Wpis z mikrobloga

Panowie, nie oszukujmy się. Nowe Cities Skylines technologicznie to fuszerka. Badziewie. Bubel. Jak można, wziąć pierwszą, wybitną część, dodać drzewko rozbudowy i żądać 200zł. *patrzy się na smokowskiego* Bo ja tego nie rozumiem. Bo ja tego Panowie nie rozumiem. Mam GF 4080 ti z i9 i mam 15 fps w menu. *podnosi głos* No ludzie. A wychodzi Colossal Order i mówią, że ich celem jest 30 fps. Czuje się oszukany. Zdradzony. Sprzedany. Colossal Order, Ty się zastanów. Ty oszukałeś miliony fanów city buildera na świecie.
#citiesskylines #gry #citiesskylines2
alverini - Panowie, nie oszukujmy się. Nowe Cities Skylines technologicznie to fuszer...

źródło: z27950056AMP,Mateusz-Borek

Pobierz
  • 49
Ktoś jeszcze się bawi w gierki komputerowe? xD Przecież już od dawna twórcy mają graczy w dupie, dostarczając gównocontent aby się tylko trzymał całości do czasu aż zapłacisz.
@alverini: @Laaq studio deweloperskie tydzień temu wydało oficjalny komunikat, że bardzo przepraszają ale nie udało im się wdrożyć wszystkich rzeczy związanych z optymalizacją i o ile gra jest grywalna to wymaga bardzo dużo zasobów i obiecali, że z czasem poprawią to wszystko.