Wpis z mikrobloga

  • 14
#przypal #rozowepaski #niebieskiepaski

Ale przypał miałem wczoraj z koleżanką. Jesteśmy w samochodzie z tylu, akcja, fajnie jest, nagle podjeżdża suka, ale tylko nawrocili obok nas i odjechali. Po chwili zaczęliśmy znowu. Mija jakieś 10-15 min. Podjeżdża jakiś samochód i wysiada dwóch kolesi i zaczynają świecić latarką. Myślę sobie, jakieś #!$%@? przyjechaly i szukają zaczepki. Nie tracąc czasu szybko sie ubrałalem żeby wyskoczyć z auta co by się trochę z nimi pobawić bo #mirkokoksy ze mnie od 10 lat xD Niestety wyjść nie zdążyłem bo zaszli pod drzwi, no to odsuwam szybę by rzucić jakiś tekst i co widzę? "dobry wieczór komenda miejska bla bla bla i pokazuje mi blachę i legitymację xD kryminalni jak to się mówi.
Nie polecam, nigdy więcej w samochodzie na terenie miasta.
  • 27
#!$%@? #!$%@? zwierzęta. Nie potrafią powstrzymać huci.zwierzęcej i musza się gzić w samochodach w środku miasta. Pewnie, bo nikt nie zauważy passata, który nie dość że lata gora dół to pewnie jeszcze mu zawieszenie skrzypi potępieńczo, sprężyny tak pordzewiałe, że z każdym ruchem sypie się z nich rudy śnieg. Takich jak wy powinno się izolować od społeczeństwa, zero przyzwoitości, htfu!
@cr6d: bodajże w Krakowie było kiedyś dwóch morderców, którzy "zaczepiali pary". faceta obezwładniali, jeden go trzymał, drugi gwałcił kobietę, następnie zabijał ją na jego oczach, ostatecznie mężczyzna też ginął.
więc następnym razem zastanowiłbym się 2 razy, bo w tym samochodzie mogło być jeszcze paru typów, a ci, do których wyszedłeś, mogli mieć np. pałki. zawsze się trafi większy kozak albo kilku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
myslisz, ze 10 lat silowni pomogloby Ci w starciu z 2 albo wiecej typami? xD


@jathek: tak szczerze, przeciętny 12 latek wyciska powiedzmy 30 kilogramów. Przeciętny wypok wyciśnie 60. Uważasz, że przeciętny kolo nie poradzi sobie z kilkoma dwunastolatkami?

Jeśli ktoś wyciska 120 (i ma resztę równie proporcjonalnie silną), to różnica między nim a tym przeciętniakiem cisnącym 60 jest właśnie taka jak między zwykłym kolesiem, a małym dzieckiem.
@jamnik_janusz: tak, wiem, dziesięciolatek też może trafić w krocze, w gardło albo w oko. Tylko jak często to się dzieje poza filmami? Spróbuj skapiszonować kolesia mającego dwukrotnie większą siłę, młócącego cepami których w ogóle nie jesteś w stanie zablokować, gdzie nie trafią tam kończą walkę.