Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzień dobry Mirki i Mirabelki, jako iż wielkimi krokami zbliżają się święta, przygotowaliśmy dla Was małe #rozdajo a mianowicie dwa vouchery o wartości 50zł do wykorzystania w sklepie www.gorzkoislodko.pl (wysyłka na nasz koszt)

Pierwszy voucher wylosujemy spośród osób plusujących ten wpis
    Drugi voucher wylosujemy spośród osób które polubią nasz fanpage klik

W naszym sklepie znajdziesz prosukty takie jak: belgijska czekolada oraz zdrowa żywność, suszone owoce, bakalie, zioła i przyprawy, oleje i oliwy, produkty fit&bio oraz wiele innych.

Dodatkowo z kodem rabatowym XMAS2017 otrzymasz 10% zniżki

Zapraszamy

#rozdajo #zadarmo #zdrowie #zdrowazywnosc
    pokaż całość

odpowiedzi (4)

#ladnynietoperz przylecial z prezentami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo po jednym przedmiocie z fotki / losuje jutro / wysylam w okolicach nowego roku / rzeponaszywka czarno-biala + rzeponaszywka kolorowa + nalepka broniowa + nalepka kierowcy bmw

odpowiedzi (16)

Mirki, jaka akcja ( ̄෴ ̄) Kupiliśmy z #niebieskipasek pizze. Po wyjęciu z piekarnika pokroiłam ją tak jak widać na zdjęciu. Niosę do pokoju, a mój niebieski jak zobaczył, to się zagotował i robi inbę, że tak się nie kroi pizzy. Sapał po całym pokoju. W końcu wstał, ubrał się i wyszedł. Po 20 minutach od tej akcji dostałam sms, że chyba powinniśmy zrobić sobie przerwę. (ʘ‿ʘ) WTF??!

Jesteśmy razem od ośmiu miesięcy. Wcześniej nie było takich sytuacji. Nie ogarniam tej akcji. (-‸ლ)

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #inba #pizza
    pokaż całość

odpowiedzi (60)