Wpis z mikrobloga

Megadeth był o włos od odwołania swojego występu w ramach koncertu Wielkiej Czwórki

Co więc sprawiło, że Dave zacisnął zęby i zdecydował się zagrać ten koncert? Odpowiedź na to pytanie należy do zaskakujących, ale i budzących pewnego rodzaju uśmiech na twarzy. Otóż okazuje się, że to „wina” menedżera Metalliki; miał on stwierdzić, że jeśli Dave się wycofa, będzie zwyczajną #!$%@?ą.

Kiedy grałem koncert Wielkiej Czwórki na Yankee Stadium i miałem szyję zapakowaną w kołnierz ortopedyczny, a na scenie wjechałem na wózku golfowym, miałem na całej scenie przyklejone kartki z napisem ‘Nie machaj głową’. Gdybym tamtej nocy sobie na to pozwolił, skończyłoby się to dla mnie tragicznie – dwa dni wcześniej przeszedłem nagłą operację karku. Zadzwoniłem do mojego menedżera, wtedy Marka Adelmana, i powiedziałem ‘Słuchaj, już kiedyś grałem z Metalliką, Slayerem i Anthrax, grałem już w Nowym Jorku, grałem już wcześniej na stadionie do gry w baseballa, więc nie jest to dla mnie nic nowego. Muszę to odwołać, potrzebuję natychmiastowej operacji.’

Adelman rzekomo przekazał to menedżerowi Metalliki – jakkolwiek nie nazywał się ten kawał c***a… Dick, Peter czy jakoś tak… Peter! Więc [Peter] powiedział, że jestem #!$%@?ą. Pomyślałem ‘Okej… W porządku. Pakujcie mnie, zbieram się do Nowego Jorku...


#metalnews #metal #thrashmetal #ciekawostki #metallica #megadeth #slayer #big4
metalnewspl - Megadeth był o włos od odwołania swojego występu w ramach koncertu Wiel...

źródło: comment_BJVGQz3QaJ7iTgqx5eTJBChJNFKalbpj.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz