Wpis z mikrobloga

Cristiano w wywiadzie dla France Football: "I don’t see anyone better than me. No player does things that I cannot do myself, but I see things others can’t do. There’s no more complete player than me. I’m the best player in history — in the good and the bad moments”"
https://twitter.com/OliverKayTimes/status/939071459938504704
Wydaje mi się, że jedyny odpowiedni komentarz to "xD"
#pilkanozna #mecz #realmadryt
  • 42
@burbonek7 co mu z tej fizyczności skoro przewraca się przy najmniejszym kontakcie z rywalem? Ale zgadzam się, siła i gra głową - to jedyne elementy w których jest lepszy niz Messi.

Leo poza tym, że strzela równie dużo to robi całą grę Barcelonie. Messi ogrywając taką rolę na boisku jak Ronaldo strzelił 91 goli w 2012 roku. W chwili obecnej jest to playmaker z funkcja strzelania wielu goli, ale trzeba oglądać mecze,
cóż niech Messi pobije jego rekordy i się z Tobą zgodzę, póki co ma rację ;)


@Dzolejro: no tak bo Leo pobił mało rekordów XD

Kryśka poza bramka (a z tym już tez jest słabo słynne 2% przełożenia strzałów na gola) nie uczestniczy kompletnie w rozegraniu. Messi to ofensywnie kompletny piłkarz, jeśli nie strzela to kreuje akcje w Barcelone.
W samym Realu znajdziesz z 5 lepszych piłkarzy niż CR...a co dopiero
@dziomson majaczysz, w Realu obecnie gra się gówno-pilkę i nie mam pojęcia kto tam ma być lepszy, Isco którego wyników jakoś nie widzę?

Leo nie osiągnął w tym roku zbyt wiele, a patrząc na całokształt to Ronaldo jest jeszcze lepszy niż on. Co nie znaczy że za rok-dwa Ronaldo stoczy się i Messi będzie już niepodważalnie najlepszy.

Ronaldo trzymają już po jego rekordy, on ma je śrubować i tyle, może i nie
@kubulek: Messi nie musi o sobie mówić ,że jest najlepszy w historii,wszyscy już o tym wiemy :>.
Dodam ,że kiedyś Messiego zapytano czy uważa się za najlepszego to odpowiedział coś w stylu "to ludzie o tym decydują ,a nie ja".
majaczysz, w Realu obecnie gra się gówno-pilkę i nie mam pojęcia kto tam ma być lepszy


@Dzolejro: Chyba ty majaczysz. Przecież Real gra gówno miedzy innymi przez niego. Razem z Benzemą mają #!$%@?ą skuteczność w Europie (no prawie).

Obecnie są mecze które Ronaldo musi wygrywać Realowi


Od pół roku nie wygrał im meczu bardziej przeszkadzał na boisku XD

W Barcelonie jak nie ma Messiego to praktycznie nie stwarzają akcji bramkowych tylko