Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

To i ja się pochwalę, aaaa co!
Po prawie tygodniu od pojawienia się informacji na inposcie przyszła do mnie paczka od miraska z Lubelszczyzny. Kawał drogi na Śląsk, ale warto było czekać ()
Paczucha swoje ważyła, więc pierwsza myśl: jak nic 4 kg cebuli czy innej pietruszki. Wracam do domu, delikatnie odpakowuję papier, żeby nie rozerwać naklejek na świeżaki oraz, by papier mógł zostać wykorzystany dalej, otwieram pudełko a tam TYYYYYLE DOBROCI :D

Na wstępie dodam, że mimo mojego ciężkiego opisu o sobie poradziłeś sobie całkiem dobrze. Wywołałeś uśmiej na mojej twarzy, więc + dla Ciebie. Bardzo mi miło, że dbasz o moje zdrowie i dziękuję za pyszny soczek i moją ulubioną herbatkę, którą spożytkuję na najbliższych nockach. No i te słodycze... jeżyki, hity, żelki, cuksy... Matko i córko, ja tego do wiosny nie zjem xD Dziękuję też za drobne rzeczy dla mojego astrolota. Ta zawieszka zapachowa w kształcie kota bawiącego się kłębkiem wełny wygrała wszystko :D Jedynie brak mi pomysłu na użycie tych obiektywów do aparatu. Nie ważne, wierzę, że coś się wymyśli :D Płytkę Red Hot'ów będę słuchał z ogromną przyjemnością, a zdrapki.... lepiej dla Ciebie, by chociaż się zwróciły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Noo to w sumie tyle. Dzięki Panie Placowy Nalewaku, a.k.a. @crackr za fajny upominek i życzenia. Doceniam bardzo motzno :D

Przy okazji wołam Pana @FHA96, któremu udzieliło się oczekiwanie na paczuchę i wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
brechol - #wykopoczta 

To i ja się pochwalę, aaaa co!
Po prawie tygodniu od pojaw...

źródło: comment_kq7x6AS1p9tN9nlh8bmuZOklgwCWP0AQ.jpg

Pobierz
  • 5
@brechol: Ulga niesamowita że wpadło w gusta, miałem nadzieję że jeszcze się obronię upominkiem na Łomżę :D Co do tego obiektywu, nakładasz go na aparat w telefonie i masz nałożony dodatkowy efekt, np. rybie oko - sprawdziłem i fajnie się prezentuje jak lubisz nagrywać trasę jeżdżąc samochodem :D A zdrapki jak tam, było 15k ? :D Do zdrapania prawdziwą 10pensówką z Anglii (Dodatkowe ~50gr do wartości paczki) :D
Cieszę się, że
@crackr: a sobie przetestuje jutro :D
Zdrapeczki: tak, było 15k, ale napisane na zdrapce a nie pod spodem (°°
Obroniłeś się :D ale mam nadzieję, że to nie jest Twój "napiwek" z tankowania ludziom samochodu, głupio mi wtedy bydzie wydawać :|