Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej, mam pewien zgryz. dość mocno zauroczyłam się w pewnym chłopaku. ostatnio znów się spotkaliśmy i byłam już gotowa na to by zostać u niego na noc i pewnie tak by się to skończyło, gdyby nie to, czego dowiedziałam się od niego w trakcie spotkania. okazało się że jest biseksualny, wstrząsnęło mną to na tyle, że dość szybko zakończyłam spotkanie. no i teraz się zastanawiam - czemu tak się tym przejęłam? czy to że jest biseksualny powinno wpływać na poziom mojego zainteresowania nim? co sądzicie mirki? jestem jakaś uprzedzona?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
opaku. ostatnio znów się spotkaliśmy i byłam już gotowa na to by zostać u niego na noc i pewnie tak by się to skończyło, gdyby nie to, czego dowiedziałam się od niego w trakcie spotkania. okazało się że jest biseksualny, wstrząsnęło mną to na tyle, że dość szybko zakończyłam spotkanie. no i teraz się zastanawiam - czemu tak się tym przejęłam? czy to że jest biseksualny powinno wpływać na poziom mojego zainteresowa