Wpis z mikrobloga

#emigracja #pracbaza
Mam pytanie, czy ktoś pracuje za granicą jako monter instalacji sanitarnych? w skrócie Hydraulik?
Mam jakieś 2 lata doświadczenia w zawodzie zaczynając od instalacji zewnętrznych po wewnętrzne przy użyciu różnych systemów. w poprzedniej firmie przez półtora roku robiliśmy instalacje w domkach jednorodzinnych + podłączenia pod sieci w ulicy. Gaz, woda, kanalizacja, ogrzewanie podłogowe, wentylacja. Teraz jakiś czas temu przeniosłem się do innej firmy która robi przeważnie instalacje zewnętrzne oraz bloki i planuję tutaj zostać jeszcze rok aby uzbierać 3 lata ciągłego doświadczenia.

Od jakiegoś czasu myślałem nad tym aby gdzieś wyjechać na parę lat albo i dłużej gdyby wyszło a z racji, że jestem jeszcze młody i nic mnie tutaj nie trzyma to jest to na chwilę obecną mój plan na przyszłość.
Mając 25 lat chciałbym wyjechać za 1 rok gdzieś za granicę i tam pracować w zawodzie jako instalator.
  • 4
@leobenos: to szukaj zdalnie pracy i mieskznia. Ja wlasnie jade do niemiec, praca znaleziona zdalnie... ok bylem raz na rozmowie w cztery oczy. Mieszkanie tez znalazlem na grupie FB danego miasta. zacznij dzialac po prostu. Ja zaczynam od stycznia w niemczech ;)
@KwasneJablko planuje jeszcze rok zostać i mieć te 2-3 lata doświadczenia + może wydebie od firmy w której pracuję jakieś szkolenia na koparke albo certyfikaty od firm produkujących kotły i piece