Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest sprawa. Potłukłem trochę mojego wysłużonego iJusta 2 i zamiast kupować nową górę, stwierdziłem, że chyba czas zaopatrzyć się w coś nowego. Problem w tym, że przez te dwa lata wszystko śmigało jak należy i już nie jestem za bardzo w temacie. Prosiłbym o polecenie jakiegoś solidnego sprzętu do 300 złotych.
#epapierosy
  • 8
@Kruszoe: Ja ostatnio zmieniłem sprzęt na cuboida 150W i smoka tfv8 baby beast razem wyszlo mnie 200zl na e-dymie. Z atomizerów jakie miałem to chyba smok jest najlepszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruszoe: za ok 300zł masz 2 ogniwa lg hg2 (edym -2x30zł), Uwell Crown 3 (Majfrendy, poniżej 25$ np na GB), voopoo drag na 2 ogniwa (za ok 37$ GB) - do tego potrzebna ładowarka. Tania liitokala to 6$ za 2 kanałowy sprzęt. Poniżej 20$ masz już fajne całkiem.
@Kruszoe: do 300zł? hmmm ijoy captain pd270 + tvf8, ok 300-310zł a potem musisz dokupić ładowarkę na akusy żeby elektroniki w captainie nie #!$%@?ć.

ew. jak trochę poczekasz to możesz zamówić coś ma gearbescie, dużo oszczędzisz, np. drag (w polsce 250zł w chinach ok 160zł) i do tego tfv12 prince ok 100zł w chinach (w polsce niedostępny) do tego akusy musisz kupić w polsce ale to koszt ok 60zł.