Wpis z mikrobloga

Lubię zrobić sobie czasem szybki przegląd opinii prawicowych publicystów, kiedy dzieje się coś ciekawego - a szczególnie gdy dotyczy to mediów. Pan Warzecha reprezentuje ostatnio spory RiGCz, natomiast u Pana Ziemkiewicza... no cóż, ujawnia się chyba jakiś gen Targalskiego ;) Swoją drogą, rosyjskie służby siejące dezinformacje w Polsce za pomocą amerykańskiej stacji? Genialne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #neuropa #4konserwy #ziemkiewicz
Pobierz Ranage - Lubię zrobić sobie czasem szybki przegląd opinii prawicowych publicystów, ki...
źródło: comment_vMKgOOdYueQdcwvDycf5s5fe1cqM9LP2.jpg
  • 22
@Ranage: Jak Warzechy jakoś specjalnie nie lubię, tak muszę przyznać że to chyba ostatni normalny z tej całej bandy PiSowskich... sam nawet nie wiem czego - bo "dziennikarzami" nazwać ich po prostu nie sposób.
@Ranage: Ale w czym problem? To ludzie z jednego obozu nie mogą mieć własnych opinii na jakiś temat? Kabelki Ci się neuropku przegrzały, że ktoś u nich może mieć inne zdanie i nikt go z pracy nie wyrzuca z tego powodu? Oni czasem siedzą razem na wizji i się przekomarzają. ;) A Ziemkewicz miał na myśli naszą kochaną opozycję z niemieckimi nazwiskami, która rzeczywiście już nieraz dała się nabrać ruskim trollom.
A Ziemkewicz miał na myśli naszą kochaną opozycję z niemieckimi nazwiskami, która rzeczywiście już nieraz dała się nabrać ruskim trollom. :)


@lavinka: Jak to jest, że jak Ziemkiewicz coś palnie to zaraz trzeba tłumaczyć co tak na prawdę miał on na myśli i czemu jest to dokładnie odwrotnie niż napisał. Taki biegły w jasnym pisaniu nie jest, że trzeba wyjaśniać? Felietonista a wcześniej pisarz SF? Serio?
@lavinka: Nie pisze nigdzie ze hehe patrzcie żrą sie miedzy soba, bardziej chodziło mi o 2 skrajne podejścia dziennikarzy w sprawie ktora dotyczy ich zawodu. Gdyby to Republika dostała taką kare po opinii kogoś z TVN24 to Ziemkiewicz chyba zjadłby cały bigos w Warszawie
@Jakis_ja: Ja nikogo nie tłumaczę, ja się śmieję, że już doprawdy nie było się do czego przyczepić, ale ból czterech liter ogromny, to sobie trzeba ulżyć w internetach. Czy może 50gr za wpis? Jak już komentujesz cudze twitty, to z sensem. Akurat felietony to każdy może pisać.
Ja nikogo nie tłumaczę, ja się śmieję, że już doprawdy nie było się do czego przyczepić,


@lavinka: Serio nie tłumaczysz? To czymże jest ten cytat:

A Ziemkewicz miał na myśli naszą kochaną opozycję z niemieckimi nazwiskami, która rzeczywiście już nieraz dała się nabrać ruskim trollom. :)


skoro piszesz co rzeczony miał na myśli?

Rzeczony łaskaw był się pochwalić publicznie o braku oburzenia na absurdalną (zauważoną nawet przez część zdecydowanie antyTVNowskich dziennikarzy)
FSB to rosyjskie służby. Czyli Rosjanie za pomocą amerykańskiej stacji uprawiają pro-unijną propagandę. To dopiero combo!


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Rozumiem chyba o co mu chodziło z FSB. Zapytaj na wizji w TVN o aferę FOZZ i udział założycieli TVN w tym przekręcie to zobaczysz reakcje xD #pdk

Niemniej jednak, obecne łączenie TVN z ruskimi to dość zabawny koncept.