Wpis z mikrobloga

Teksty feministów "relacja 16-stki z facetem w wieku 25 / 30 lat to dosłownie pedofilia!!1111" pokazują, jak mocno w obecnych czasach represjonowana i zwalczana jest normalna, męska seksualność. Nie tylko zresztą męska seksualność, ale generalnie mężczyźni w obecnym systemie społecznym. Nawet tutaj na wykopie są ewenementy, które twierdzą, że macie się zamknąć, pod żadnym pozorem nie umawiać z młodszymi laskami i brać jakieś karyny w swoim wieku po peniso-karuzeli. A wszystko po to, żeby przypadkiem nie skrzywdzić / nie zmanipulować jakiejś biednej dziewczyny (która dobrowolnie chciałaby wejść z wami w relację). A najlepsze, że te same typy, które chcą, żeby dosłownie wszystko działo się na korzyść kobiet / kobiecej strategii reprodukcyjnej potem będą płakać / dziwić się na wzmiankę o ogromnej liczbie samobójstw mężczyzn XD

"Tutaj chodzi o fakt przemocy, a nie o różnice wieku!1111" - ogromna większość komentarzy na tt dotyczy różnicy wieku, a nie faktu przemocy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #gargamel #afera #pieklomezczyzn #bekazpodludzi
  • 47
możesz brać 18tkę

Oczywiście, że jeśli dorosły bierze się za niedorosłą to jest je*anym pedofilem i przestarzałe prawo sttworzone przez pedo z innych czasów tego nie zmieni


@Invisiblinio: Zapoznaj się ignorantko czym jest realna definicja pedofilii tak nagminnie dzisiaj nadużywanej. Stare zawistne babska nie rozumieją jak działa biologia. Oczywiście mężczyżnie po 25+ nie można się spotkać z osiemnachą czy młodszą, bo przecie PŁEDOFIL... Musi przecie wziąć starą polkę po 30 z
  • 121
@Invisiblinio: Relacja mężczyzny 30-35 lat z 16-stką nie wpisuje się w naukową definicję pedofilii. Opinia 30-letniej, sfrustrowanej baby tego nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a taka 15-stka, 16-stka, czy 17-stka jest dużo bardziej pociągająca od kobiet 25+ ;)

@antoni-lesniewski: Najwięcej samobójstw popełniają mężczyźni w przedziale wiekowym 35–60 lat.

@Propagidator: Dlatego trzeba ich olać i robić swoje w życiu ;)
  • 1
trzydziestoletni czerwonopigularze orbitują wokół nastolatek


@antoni-lesniewski: no i gdzie wady?

Faceci w liceum na studiach mają siedzieć na dupie i czekać?


Tego nie napisałem; po prostu podkreśliłem, że w pełni normalne są relacje mężczyzn koło 30-stki z dziewczynami w wieku 15-18 lat. A jak ktoś ma pieniądze, wygląd i odpowiednie podejście to może w powodzeniem targetować w dziewczyny 2x młodsze.
#!$%@? mnie obchodzą definicje stworzone przez crepów


Poniżej 18 to pedofil


@Invisiblinio: Crepów.. No tak głupie NAŁUKOWCE-CREEPY, co oni tam wiedzą, mój chłopski rozum mądrzejszy i koniec (nie kompromituj się xD)
Taka jest biologia i tego nie zmienisz, a skoro piszesz że poniżej 18 = pedofil to według twojej naiwniutkiej definicji w tym wypadku jakieś 95% mężczyzn to pedofile, brawo.