Wpis z mikrobloga

a o Niemieckich zbrodniach


@ToloManolo: Czyli nie znasz. Masz chociaż maturę?

rozmawiaj na temat.


@ToloManolo: Naziści to zbiorcza nazwa na zwolenników Hitlera. Podzbiór "naziści" nie jest tożsamy z podzbiorem "Niemcy", gdyż nie każdy Niemiec był nazista (np. Fromm, Einstein, Unrug) i nie każdy nazista był Niemcem (np. Kamiński, Własow, Milch). Czekam na merytoryczne odniesienie się do tego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli nie znasz. Masz chociaż maturę?


@hehenuanek: Jestem dyslektykiem, i umysłem ścisłym, błędy w pisowni to moja codzienność, i nie mam na to wpływu.

Naziści to zbiorcza nazwa na zwolenników Hitlera. Podzbiór "naziści" nie jest tożsamy z podzbiorem "Niemcy", gdyż nie każdy Niemiec był nazista (np. Fromm, Einstein, Unrug) i nie każdy nazista był Niemcem (np. Kamiński, Własow, Milch). Czekam na merytoryczne odniesienie się do tego...


@hehenuanek: odniosłem się wyżej,
Pobierz T.....o - > Czyli nie znasz. Masz chociaż maturę?

@hehenuanek: Jestem dyslektykiem...
źródło: comment_PMUDNLbyxRGlJNzlyZFgY1jEwCXaVf2u.jpg
mniej amerykańskich filmów a więcej odniesień do rzeczywistości.


@ToloManolo: co xD

PODAŁEM CI AUTENTYCZNE, POWSZECHNIE ZNANE POSTACIE Z HISTORII. Czyli nie umiesz się odnieśc merytorycznie.

Nawet kiedyś ludzie nie mieli problemu z interpretacją faktów, dziś to jakaś psychoza i zakłamanie panuje w świcie


@ToloManolo: no 1 września to jeszcze nas Słowacy (pewnie wcale-nie-naziści ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zaatakowali.

Jestem dyslektykiem


@ToloManolo: W dawnych czasach dostawałbyś
@ToloManolo Aha, czyli wszyscy członkowie PZPR, TW, to nie polacy? Byli za, a nawet przeciw? Czy może razem z Piotrowiczem rozbijali partię od środka?

I nie Polacy wykończyli komunizm, tylko jego niewydolna gospodarka sama go obaliła.

A co do liczby popierających, polecam sprawdzić jak Hitler doszedł do władzy, i ile miał poparcia w ostatnich naprawdę demokratycznych wyborach.
Polaków potępiała komunizm, zwalczała go


@ToloManolo: whui. Dlatego 1 protest byl dopiero 10 lat po wprowadzeniu systemu jak zabraklo przyslowiowego chleba. A sama budowa systemu obyla sie tylko z protestami nielicznych zolnierzy wykletych.
Te niecale 40% ktore mial hitler to oczywiscie przytlaczajaca wiekszosc xD Jesli ktos ma obraz spaczony filmami to ty- przecietny polski wsior mial gdzies nielegalnie narzucony system, byle bylo co wlozyc do gara. Tam samo jak przecietny niemiec
@Yahoo_: Jak to powiedział Konfucjusz zmianę państwa zacząłbym od zmiany pojęć. Nie ma nic bardziej pragmatycznego niż prawda. To podstawa, bo jest wiele innych rzeczy, ale nie możesz żyć w kłamstwie i być zadowolonym. Co z tego, że żona dobrze gotuje, skoro ma faceta na boku?