Wpis z mikrobloga

Beta testy gry o Wykopie (Android) + Odpowiadam na pytania z formularza.

Formualrz Testy

Wiecej info o testach

Dzięki wszystkim za zgłoszenia (wciąż można się zgłaszać), dziękuje za słowa wsparcia, oraz za piękne przekłady pasty o serwerowni, teraz czas na parę pytań, propozycji od Was(reszta dojdzie w późniejszym czasie).

"Platynowe konta za oszukiwanie przez zmiane czasu w ustawieniach telefonu"

Jeśli gracz będzie zmieniał czas, to nie stanie się platyną, ale przestaną się generować zyski :-} Nie zależy mi na ochronie gry single player, ale nazbyt często ludzie wystawiają za brak czegoś takiego 1 gwiazdkę ;p

Jakis ranking największej ilości monet, czasu w grze, osiągnięcia.

Będą normalnie osiągnięcia, rankingi :-}

"W czym pisana jest gierka?"

C# i Unity, odrobina JS to usprawnienia pracy w przeglądarce.

Czy będzie kosmonauta, usuń konto?

Tak będzie.

Czy będzie pasta o serwerowni?

Tak, ale nie jako całość (całość wydawała mi się zbyt obrażająca), są fragmenty, pełno odniesień + moja własna interpretacja pasty.

A czasami na wykopie. Nic nie działa (czy będzie taka opcja)?

Są odniesienia do kłopotów w serwerowni i wiele innych rzeczy, ale będę jeszcze dodawał nowe rzeczy :-}

Będą jakieś postacie bez nogi? XD

Moderacja ma zaświadczenie o niepoczytalności, ale tak to wszyscy zdrowia są w grze.

Czy gra pójdzie na Android 7.0/8.0

Tak

Chyba to wszystko :-} Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało pytać :-}

Nie chcesz przegapić ważnych informacji?
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Zmiany:


#heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy

Na zdjęciu panel w budowie :-}.
Pobierz DonislawDev - Beta testy gry o Wykopie (Android) + Odpowiadam na pytania z formularza...
źródło: comment_QernvHEFdHY54CIF4oKcbpxwRAl3hr6X.jpg
  • 13
@ViperJay:
Michau? Pierwsze słyszę taki nick.
Mam pewność 0, sama gra jest dość dużym ryzkiem, 0$ budżet, ograniczenie tylko dla graczy Mirko, ogromna dbałość o detale i szczegóły, to prezent na święta, gra od strony finansowej i zagrań pewnie będzie porażką :-} Dodatkowo Mirkowie niezbyt się interesują grą. Szczerze to od początku tworzenie gry, do jej testów, zyskałem więcej mi wrogich osób na Mirko, dostałem się na dużo czarnych list. Tak
@mikasz:
Wielu Mirków jest niezadowolonych z tworzenia gry o Mirko, jeśli zaś chodzi o moderację/administrację Wykopu, to obstawiam, iż szczerze ich to nawet nie interesuje, zawsze to jakaś akcja na Wykopie/Mirko, ale zawsze ryzyko istnieje :-} (za samo wstawianie niektórych tekstów, można by mi normalnie dać bana).
@mikasz:
Pisałem do kilku atencjuszek, żadna nie chce być w grze :(
Jest w mojej gierce sporo odniesień do osób z Wykopu, atencjuszki pewnie też się znajdą, jak nie te, to inne :-}
Jestem na wykończeniu ryzykownych akcji, teraz jeszcze szkoła #!$%@?, dodać zapis gry (nie zapisuje się teraz ;p) i napisać jakiś balans, no i można wydawać ;p
Najtrudniejszy w tym wszystkim będzie balans + jeszcze takie ostatnie szukanie błędów