Wpis z mikrobloga

I co tam #neuropa jak tam te wasze Super Hiper Śmigłowce Caracal, wynegocjowane przez Platformę? :D "Potężny kontrakt zaprzepaszczony", "głupi Macierewicz", hahaha :D I tak samo skończy każda wasza "mądrość" którą tu udostępniacie ;)
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-we-francuskiej-armii-az-75-proc-caracali-uziemionych,nId,2477176
#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #polska #ciekawostki #polityka
źródło: comment_JZrRaQnGwOqf6KCEKySBdlMc2gZktiZ0.jpg
  • 16
@ToloManolo: Tak szczerze to z jednej strony dobrze że ich nie kupiliśmy ale z drugiej strony ciekawi mnie stan wiedzy Macierewicza w chwili powiedzenia Francuzą żeby #!$%@? z nimi, być może teraz to jest przypadek że to wyszło.
@bi-tek: Pewnie przyszedł Boing i mówi słuchaj no Antek, te karakale to straszne gówno, znaczy lepsze niż to co macie ale przy naszych to straszne gówno i bez can-clipa latać nie będzie. Umie ktoś u was obsługiwać francuskiego clipa i usuwać błędy? Tak #!$%@? myślałem, a nasze hawki to #!$%@? kabelek z allegro na linie K + piracki vagcom na Xpeka i gra gitara... To jak? Deal?
@bi-tek: Pewnie przyszedł Boing i mówi słuchaj no Antek, te karakale to straszne gówno, znaczy lepsze niż to co macie ale przy naszych to straszne gówno i bez can-clipa latać nie będzie. Umie ktoś u was obsługiwać francuskiego clipa i usuwać błędy? Tak #!$%@? myślałem, a nasze hawki to #!$%@? kabelek z allegro na linie K + piracki vagcom na Xpeka i gra gitara... To jak? Deal?


@troloking: JAKIE black
Na pewno nie w serwisie ;)


@ToloManolo: Na pewno nie w polskim lotnictwie. Ten ruski szpion nie kuoił żadnych helikopterów.

BTW - wiesz może, jaki jest prawidłowy współczynnik sprawności tego typu sprzętu, czy po prostu mechanicznie powtarzasz, że te 75% to "za dużo"? Wiesz coś na temat wojskowości, czy się popisujesz brakiem wiedzy, jak przy naszej rozmowie o nazistach, gdzie zwiałeś z podkulonym ogonem?
@hehenuanek:

czy się popisujesz brakiem wiedzy, jak przy naszej rozmowie o nazistach, gdzie zwiałeś z podkulonym ogonem?

Cooo???? xD Myślisz że jak Ci nie odpisuję to dla tego że "wygrałeś"? :D Większość odpowiedzi nawet nie czytam bo dostaje ich kilkadziesiąt na dzień, szkoda mi czasu by na wszystkie odpowiedzieć. Podaj link do rozmowy, zaraz do niej powrócę i Cię pocisnę jak tak bardzo chcesz ;)
Podaj link do rozmowy, zaraz do niej powrócę i Cię pocisnę jak tak bardzo chcesz ;)


@ToloManolo: Wątpliwe, byś umiał odpowiedziec cos sensownego - i tak, #!$%@? z rozmowy jak się wykaże Twoją niewiedzę :-D

Większość odpowiedzi nawet nie czytam bo dostaje ich kilkadziesiąt na dzień, szkoda mi czasu by na wszystkie odpowiedzieć.


@ToloManolo: Musisz mieć smutne i nudne życie, skoro jednocześnie prowadzisz kilkadziesiąt rozmów na wypoku. Może poszukaj dziewczyny?