Wpis z mikrobloga

Pora zabrać się za naukę do matury bo czasu coraz mniej. Mam nadzieję, że znajdą się tutaj ludzie którzy już pisali i zdali wporzo i mają jakieś doświadczenie z tym związane.
Mianowicie jak sobie rozplanować tą całą naukę do matury biorąc poprawkę na to, że mam przedmioty ogólne w szkole jeszcze?
A powtórzyć wszystko pasuje z matematyki, polskiego, angielskiego pisemnego i ustnego + te dwa języki jako rozszerzenie.
#matura #szkola
  • 3
@Peterov: służę pomocą. Jeśli nie celujesz w mega ambitne studia to zacznij sobie miesiąc przed przypominać wzory na pole kwadratu, kim była Iza #!$%@?ęcka i jak opisać czarny traktor. Z podstawowych to taka wiedza wystarczy
@AzureTurtle: Szczerze powiedziawszy to uważam, że jestem debilem. Może jest inaczej, ale no dlatego już teraz zaczynam naukę XD

Ładnie byłoby nie tylko zdać na te 30%, a bardzo wysoko. No, a nie wiem jak to ogarnąć. Bo tak się zastanawiam, że zacznę robić kurs np. z matmy z matemaksa teraz i do maja zapomnę, czy to tak nie jest?

----------

Na razie to jedynie wiem, że na pewno będę musiał
Bo tak się zastanawiam, że zacznę robić kurs np. z matmy z matemaksa teraz i do maja zapomnę, czy to tak nie jest?


@Peterov: Jak będziesz robić systematycznie zadania (zadania nie teorię) to będziesz pamiętać.