Wpis z mikrobloga

Tak se mysle.... jak po samochod mozna jechac na Bawarie, to moze po zone tez warto sie troche wybrac dalej, np. na Bialorus albo Ukraine?
Sa jakies strony w stylu zebym dal ogloszenie "pan, lat 26, srednio zamozny, ustatkowany, raczy poznac panne, w wieku do lat 25 (acz nie mlodsza niz lat 18) celem zamazpojscia. Oferowane zamieszkanie w Niemczech, utrzymanie przez pierwsze miesiace*"

Pytanie serio, mam 26 lat, mlodszy sie nie robie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

  • 19
@konOpusDei: czemu nie? Ja wiem, "chemia" i te sprawy, ale jezeli bedziemy mieli wspolne interesy - ona bedzie szukala drogi na zachod, ja szukam zony i jestem w stanie jej to dac (no ona w zamian da co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to bedzie spoko.
@Wandsbeker: Dużo, nie wiesz nawet o czym piszesz. Na czym chcesz zbudować związek? Na podarowaniu możliwości wyjechania na zachód? Myślisz, że ukrainka to będzie chciała być z przegrywem? Osra Cie po miesiącu i pojdzie w #!$%@? do innego. Pomyślałeś tak czysto hipotetycznie co jak nie będziecie do siebie pasować? Będziesz mieszkał z babą która Cie #!$%@?? #logikaprzegrywa
@konOpusDei: jak to jest, ze kiedys ludzie poznawali sie podczas slubu i potrafili przezyc ze soba cale zycie a dzis trzeba byc ze soba kilka lat a i tak sie bedzecie klocic?


@Wandsbeker: Serio? Bo im kazali rodzice i innego wyjścia nie było, jakbyś nie zauważył mamy 21 wiek i nikt nie ma prawa nikogo na siłę zmuszać do małżeństwa czy siedzenia przy mężu.
@Wandsbeker: xDDDD Jak ty jestes zdesperowany, to ja uwzgledniąjąc mój wiek chyba powinienem był juz dawno ruchac menelki z dworca, byleby mieć kobietę xDDDD Serio odpuść sobie. Zamiast na siłę szukać żony/kochanki/ #!$%@? wie czego, po prostu zawieraj nowe znajomości. Zakręć się w kółkach swoich zainteresowań, sport, muzyka, koncerty, ba, idź do szkoły tańca. Przy odrobinie cierpliwości spokojnie znajdziesz sobie odpowiednią kobietę. Do tego nie będziesz musiał uprawiać pewnej formy legalnej
@Wandsbeker: #!$%@? granie z tej listy i znajdziesz odrobinę czasu na inne osoby. Sam osobiście w tygodniu nie mam czasu na spotkania z innymi, ale na weekendy spotykam się z niedawno poznaną koleżanką. Ba, nocowaliśmy ze sobą, ale bez niczego. Ot, wspólne spędzanie czasu.
Za to ty masz wystarczający wabik na kobiety, bo masz samochody i w teorii MMA. CO jak co, ale nawet na portalach matrymonialnych pokroju sympatii (gdzie abonament
@Wandsbeker w Niemczech jest mase ludzi z byłego ZSRR.Sprowadzisz sobie jakąś z Ukrainy to jest duża szansa że sobie znajdzie na miejscu jakiegoś Sasze czy Wiktora,a od Ciebie będzie chciała tylko mieć w paszporcie wizę na pobyt. Facet ,mam 40 lat i mam pannę w twoim wieku bez szukania po netach. Ogarnij się,zrób formę, zmień fryzurę i się uda
zrób formę


@spokojnie_to_ja: already on it

zmień fryzurę


@spokojnie_to_ja: nie ma jak - 3mm to max, lysienie mocno

Sprowadzisz sobie jakąś z Ukrainy to jest duża szansa że sobie znajdzie na miejscu jakiegoś Sasze czy Wiktora,a od Ciebie będzie chciała tylko mieć w paszporcie wizę na pobyt.


@spokojnie_to_ja: niby logika spoko, tylko po co chcialaby uciekac do Saszy albo Wiktora? Polki w USA uciekaja do Januszy albo Andrzejow?
@Wandsbeker: Pomyśl jaka laska chciałaby siedzieć z typem, który nie potrafi poderwać kobiety? Zwyczajnie dopóki nie poprawisz socjalskilla to kazda panna będzie się czuła niekomfortowo w twoim towarzystwie.