Wpis z mikrobloga

Słuchajcie no Miraski, temat VATowców widzę cały czas budzi zaciekawienie i sporo kontrowersji, więc potencjał na coś więcej jest. I teraz wpadałem na pewien pomysł - otóż mógłbym się postarać zorganizować prawdziwego eksperta w sprawach wyłudzeń VATu, z którym można by zrobić oficjalne AMA na #wykop Co sądzicie o tym pomyśle, byłoby zainteresowanie większej grupy Mirasków, czy nie bardzo? Jeśli zainteresowanie byłoby spore, to mógłbym poświęcić trochę swojego czasu i znajomości na namówienie takiej osoby do AMA, a #moderacja myślę, że by się zgodziła. Dajcie znać w komentarzach. #vatowcy #vat #podatki #prawo #ama
  • 56
@Przepiorek: Trailerów do AMA? Żaden trailer - chciałem sprawdzić zainteresowanie, żeby w razie czego pokazać komu trzeba i powiedzieć: "zobacz, ludzie się interesują, warto więc, żebyś swojego czasu trochę poświęcił, bo będzie to czytać więcej niż kilkadziesiąt osób". Uwierz mi, tak to działa mniej więcej, tacy eksperci nie tracą czasu na jakieś małe rzeczy, muszą zobaczyć jakiś tam potencjał.