Wpis z mikrobloga

@StresOksydacyjny: Cały czas od tamtej pory dostaje hypoalergiczną karmę oprócz okresu w którym dostawał gotowane jedzenie. @matra: Wystarczy pięć minut bez kołnierza i wylizuje lub nawet wygryza sobie sierść w zgięciach łap i w paru innych miejscach.

Jedna rzecz jest, ale weterynarz zaśmiała się jak o tym wspomniałem. Mój pies uwielbia chleb suchy, zawsze mu dawałem kromkę po spacerze, trochę mu się przytyło wiec kazali przejść na dietę... wiem że
@StresOksydacyjny: Wychodzi od 4 do 5 razy dziennie, mieszkam w bloku. Poza spacerami pies nie ma zbytnio co robić w mieszkaniu, zabawek ma multum ale średnio go interesują. Hydroksyzyny nie, aktualnie dostaje antybiotyk i encorton.
@literak może spróbować jednak w tą stronę pójść napewno nie zaszkodzi, coś lekko uspokajającego. Moja koleżanka ma labradora i dokładnie taki sam problem. U niej hydroksyzyna średnio podziałała. Ale każdy jest inny. Pies cały czas niestety chodzi w kagańcu pomimo że zasięgała porad u najlepszego dermatologa w Lublinie.
dostaje antybiotyk i encorton


@literak: lałabym w ryj weterynarza, który tak krzywdzi psa bez diagnozy, a Ty sam się doszkól, bo też za tym stoisz. Twój pies to Twoja odpowiedzialność i musisz wiedzieć co się godzisz podawać psu, a wetom niestety nie zawsze można ufać na 100%.
Mykologia z zeskrobów była robiona? Co pies obecnie je?

zabawek ma multum ale średnio go interesują.


@literak: pytanie czy ma dostęp do wszystkich