Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, Mój Ojciec poszedł nayebany spać do nie swojego pokoju. Po imprezie Mama próbowała go wyciągnąć że 5 razy z łóżka ale bez sukcesu. Wtedy wchodzę ja cały na biało..
Musiałem sprowokować ojca że mu "walne" jak nie wstanie. Wstał od razu xD. Mówię mu ze będzie tu kto inny spał, że jeszcze w ubraniu śpi... Wychodząc z pokoju obrócił się do mnie i pyta jak Sebikson spod sklepu czy mam jakiś problem, to mówie że mam i czy on też ma jakiś problem?, widziałem te #!$%@? w oczach, "JAK TO, PRZECIEZ NIKT NIE MA PRAWA MNIE SIĘ STAWIAĆ" - Nie doszło do rękoczynów na szczęście. Chodź powiedział parę niemiłych słów do mnie, że zabije(dodając do tego: kibol, gangster, kickboxer), . Za młodu potrafił uderzyć Mame i raz nawet siekierą operował, miałem wtedy może z 8-10lat. Teraz? Teraz bym go uderzył bez oporu mimo że to mój Ojciec. Ojciec lubi sobie wypić i takie inby odwalać. Ale jestem #!$%@?.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 4
MętnaProgramistka: Spoko, moi starsi po napitku się kiedyś #!$%@? dość ostro (połamane miotły, rury od odkurzacza itp) przy okazji mnie budząc w środku nocy co znacznie spotęgowało poziom mojego #!$%@?. Jak zszedłem do nich i im zrobiłem aferę, że oboje starzy a głupi jak but i praktycznie ich siłowo do łóżka usadziłem to mnie na następny dzień przepraszali. Miałem ubaw przez cały dzień bo gonili z podkulonym ogonem i widać, że